Dlaczego warto odwiedzić punkt sprzedaży dachówek CREATON, szukając najlepszego produktu na dach?

Infokiosk CREATON – innowacyjne narzędzie ułatwiające wybór dachówki

Budowa domu dla większości z nas jest nie tylko spełnionym marzeniem, ale też prawdziwą próbą sił. Stajemy bowiem przed wyzwaniem, które wymaga umiejętności połączenia wielu różnych czynników w jedną całość. Musimy zadbać o finanse, znaleźć dobrych fachowców i projekt dostosowany do naszych potrzeb. Ponadto zakupić odpowiednie materiały budowlane, dzięki którym nasz dom będzie w równym stopniu trwały, jak i estetyczny. 

 

Właściwy wybór materiałów

Właściwy wybór materiałów niejednokrotnie wielu inwestorom spędza sen z powiek, gdyż decyzja o konkretnym zakupie tu i teraz, niejako warunkuje przyszły wygląd domu. A przecież dość ciężko jest przewidzieć, jak dany produkt będzie wyglądał w połączeniu z innymi elementami. 

Skorelowanie dachu, elewacji, stolarki okiennej, dekorów itp., czyli części składowych domu powstających na różnych etapach budowy, wymaga naprawdę dużej wyobraźni. Co więcej, efektem ich błędnego dopasowania będzie po prostu dom mało atrakcyjny, a ewentualne korekty okażą się bardzo kosztowym wydatkiem.

Na szczęście rozwiązaniem tego problemu może być skorzystanie z interaktywnych infokiosków CREATON, które zrewolucjonizowały cały proces wyboru dachówki ceramicznej lub dachówki cementowej na dach i stały się wyjątkowo pożytecznym doradcą. Digitalowe, nowoczesne infokioski umożliwiają klientowi samodzielne wyszukiwanie niezbędnych informacji i co ważne, pomimo technologicznego zaawansowania, posiadają intuicyjne oprogramowanie, dzięki któremu cała obsługa jest niezwykle przystępna. A w czym dokładnie mogą nam pomóc? Sprawdźmy to!

CREATON – nowoczesne rozwiązania

CREATON Polska od lat wykorzystuje zdobycze techniki w celu stworzenia maksymalnej wygody oraz zapewnienia szerokiego dostępu do informacji swoim klientom. Dlatego między innymi wprowadziła te multimedialne urządzenia do wybranych punktów sprzedaży. Duże wrażenie robią też same urządzenia, w których zainstalowane są prezentacje produktów. Potencjalny nabywca dachówek ma bezpośredni dostęp do przeglądu modeli ceramicznych, jak na przykład TITANIA, SIMPLA, KODA i cementowych KAPSTADT, GÖTEBORG czy HEIDELBERG. Z łatwością może porównać wygląd dachu wykonanego z dachówki płaskiej lub profilowanej w bogatej palecie kolorów i rodzajach powierzchni – naturalnej, angobowanej NUANCE czy glazurowanej FINESSE i NOBLESSE.

Zasada działania urządzenia jest bardzo prosta. Jeśli zeskanujemy smartfonem właściwy dla danego produktu kod QR, a następnie „wrzucimy” go do infokiosku, to na ekranie otrzymamy model dachówki wykonany w technologii 3D, który będziemy mogli dokładnie obejrzeć (obracając go o 360°), poznać jego najważniejsze cechy, dopasować kolory i co najważniejsze – zobaczyć realizacje. W ten sposób zwizualizujemy przyszły dach naszego domu. Następnie możemy obejrzeć całą trójwymiarową wizualizację domu, dzięki czemu sprawdzimy, jak np. dany model dachówki będzie pasował do elewacji czy stolarki okiennej.

Oprócz wirtualnej pomocy firma proponuje wsparcie doświadczonych ekspertów, znających się na budowie dachu, fachowe porady dotyczące rozwiązań dachowych, perfekcyjnie dopasowanych do indywidualnych potrzeb inwestorów. 

Zamiast więc dywagować, jaki wybrać kolor, rysować na kartkach i wycinać modele, próbować użyć wyobraźni lub płacić niemałe kwoty za wykonanie komputerowych wizualizacji, a przy każdej zmianie martwić się, czy całość utworzy spójną kompozycję, wystarczy skorzystać z pomocy ekspertów lub infokiosku CREATON, który pozwoli spojrzeć w przyszłość i zobaczyć, jak może wyglądać nasz wymarzony dom z dachówką marki CREATON.

Jak działa infokiosk CREATON

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco!

Otrzymuj najnowsze artykuły z naszego bloga oraz inne interesujące informacje dotyczące dachówek ceramicznych i cementowych wprost na Twój adres e-mail.


Nasze bezpłatne poradniki

Pobierz E-book Serwisowanie dachu

Pobierz poradnik dachowy Serwisowanie dachu

Praktyczny poradnik „Serwisowanie dachu – przegląd i konserwacja” został opracowany przez ekspertów CREATON z myślą o posiadaczach dachów wykonanych z dachówki ceramicznej lub cementowej.  

W publikacji zebrane zostały wszystkie niezbędne i zalecane czynności serwisowe, o których powinni pamiętać inwestorzy, którzy chcą cieszyć się pięknym i funkcjonalnym dachem przez lata.
 

Pobierz Podręcznik Dekarza CREATON

Pobierz PORADNIK DACHOWY „ROZWIĄZANIA SYSTEMOWE”

Specjalnie dla inwestorów wybierających ceramiczne pokrycia dachowe CREATON, eksperci marki przygotowali krótki poradnik „Rozwiązania systemowe CREATON”. 

W publikacji w przystępny sposób prezentowane są liczne produkty dachowe perfekcyjnie dopasowane do dachówek, które pozwolą przyszłym nabywcom cieszyć się wysokiej jakości pokryciem przez długie lata.
 

Pobierz Podręcznik Dekarza CREATON

Pobierz 
Podręcznik Dekarza CREATON

Publikacja przeznaczona jest głównie dla wykonawców pokryć dachowych, a także dla architektów, kierowników robót, Partnerów Handlowych firmy CREATON Polska oraz inwestorów. 

Jej głównym celem jest przejrzyste zaprezentowanie rzetelnych informacji i wiedzy dotyczącej prawidłowych sposobów montażu dachówek ceramicznych i cementowych marki CREATON oraz gamy oryginalny akcesoriów dachowych.


Czytaj również


Nasze produkty

CREATON oferuje Ci aż ponad 240 kombinacji kolorów, powierzchni i modeli do osiągnięcia założonego efektu. Wybierz dachówkę, która Cię interesuje.