Zainspiruj się razem z nami

Zainspiruj się razem z nami

Skorzystaj z naszego poradnika i zdecyduj, która dachówka CREATON sprawdzi się na Twoim nowym dachu.

Idealny styl

Idealny dach to taki, który nie tylko spełni wszystkie założenia architektoniczne, również i Twoje indywidualne oczekiwania. CREATON oferuje aż 249 kombinacji kolorów, powierzchni i modeli do osiągnięcia założonego efektu.

 

Najlepsza jakość

Dachówki CREATON to synonim doskonałej funkcjonalności i najdłuższej żywotności. Zapewniają dachom wszystko to, co niezbędne – od najlepszych rozwiązań konstrukcyjnych, po eleganckie wykończenie. 

Klasyczna elegancja vs. nowoczesny minimalizm

TITANIA - Klasyczna elegancja


TITANIA to wytworna i długowieczna dachówka ceramiczna wielkiego formatu, typu holenderka płaska, oferuje najnowocześniejsze, opatentowane rozwiązania. Uwodzi niezrównanym designem i imponuje trwałością. Dopracowana w każdym detalu, zapewnia fantastyczny efekt wizualny – wrażenie optymalnego rozłożenia światła i cienia.

SIMPLA - nowoczesny minimalizm


Dachówka SIMPLA podkreśla najważniejsze cechy stylu nowoczesnej architektury – prostotę i minimalizm. Dostępna w eleganckiej, modnej kolorystyce jest świetną alternatywą dla tradycyjnych czerwieni. 
 

Dachówka cementowa GOTEBORG


Nawiązanie kształtem do klasycznej esówki sprawia, że dachówka cementowa GÖTEBORG to rozwiązanie ponadczasowe i uniwersalnie. Idealnie sprawdzi się na dachu o tradycyjnej bryle. Jeśli jesteś miłośnikiem zawsze modnej elegancji, dachówka GÖTEBORG to propozycja idealna dla Ciebie.

Dachówka cementowa KAPSTADT


Nowoczesny kształt, estetyczne powierzchnie i trwała kolorystyka – to tylko niektóre cechy wyróżniające dachówkę cementową KAPSTADT. Produkt świetnie wpisuje się w obecnie panujące trendy architektoniczne pod względem formy i funkcjonalności. Na dachu tworzy wrażenie gładkiej, jednolitej faktury.