Poradnik dachowy CREATON

Poradnik dachowy CREATON 
„Serwisowanie dachu – przegląd i konserwacja”

Poradnik dachowy CREATON „Serwisowanie dachu – przegląd i konserwacja”

Praktyczny poradnik „Serwisowanie dachu – przegląd i konserwacja” został opracowany przez ekspertów CREATON z myślą o posiadaczach dachów wykonanych z dachówki ceramicznej lub cementowej. 

W publikacji zebrane zostały wszystkie niezbędne i zalecane czynności serwisowe, o których powinni pamiętać inwestorzy, którzy chcą cieszyć się pięknym i funkcjonalnym dachem przez lata.

Od zadań polegających na corocznym oczyszczaniu orynnowania z liści i zanieczyszczeń przez podstawowy serwis dachu zimą, aż do kontroli szczelności różnych połączeń dachowych – to wszystko i wiele więcej można znaleźć w formie przystępnych grafik, opisów i porad eksperckich. 

Dodatkowo publikacja CREATON zawiera niezwykle przydatny w różnych sytuacjach „Rejestr serwisowania dachu”, w którym każdy inwestor może prowadzić zestawienie wszelkich prac konserwacyjnych regularnie wykonywanych na dachu.

Chcę pobrać wersję elektroniczną (e-book) poradnika dachowego CREATON

Wypełnij poniższy formularz, a w zamian za akceptację zgody na otrzymywanie drogą elektroniczną informacji handlowych prześlemy na wskazy przez Ciebie adres e-mail poradnik CREATON „Serwisowanie dachu – przegląd i konserwacja”.