Trwa „Lato z CREATON” – letnia akcja Akademii CREATON

Trwa „Lato z CREATON” – letnia akcja Akademii CREATON 

Trwa kolejna edycja „Lata z CREATON” – corocznej, letniej akcji skierowanej do dekarzy, handlowców oraz wszystkich innych osób związanych z branżą dekarską. Przedstawiciele firmy są w trakcie objazdu kraju swoim nowym, specjalnie wyposażonym busem. Ich trasę można na bieżąco śledzić na profilu firmy na Facebooku, gdzie od jej startu publikowane są krótkie relacje live. Ta cykliczna inicjatywa ma na celu zacieśnianie relacji pomiędzy firmą a jej dystrybutorami oraz dekarzami. Warto podkreślić, że CREATON Polska jest, jak dotąd, jedyną firmą z branży pokryć dachowych, która taką akcję prowadzi w skali ogólnopolskiej i to przez 5 miesięcy w roku!

 

40 tysięcy kilometrów i setki spotkań w całej Polsce

Po zakończonym sezonie szkoleń stacjonarnych w Widziszewie, od 24 maja trenerzy Akademii CREATON, przy wsparciu doradców handlowo-technicznych CREATON Polska, spotykają się w wybranych regionach kraju z przedstawicielami branży dekarskiej.

„Lato z CREATON” – coroczna, letnia akcja skierowana do dekarzy

Na tegorocznej mapie akcji znalazło się 17 regionów z terenu całego kraju. W ramach trwającej pięć miesięcy i liczącej 40 tysięcy kilometrów trasy zaplanowano kilkaset wizyt oraz kilkadziesiąt eventów. W trakcie podróży bus CREATON odwiedzi łącznie 300 budów i punktów handlowych.

Na tegorocznej mapie akcji znalazło się 17 regionów z terenu całego kraju

Akademia CREATON jest już za półmetkiem – podczas objazdu po Polsce pokonano do tej pory przeszło 20 tysięcy kilometrów. Pierwszymi odwiedzonymi województwami były pomorskie i zachodniopomorskie. 

Następnie zawitano do województwa świętokrzyskiego, lubuskiego, małopolskiego, wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego oraz dolnośląskiego. W czerwcu przedstawiciele firmy uczestniczyli również w wielu eventach branżowych, odwiedzając między innymi salony firm Em3Dach w Toruniu, Domat w Nysie czy Topbud-Plus w Chełmie. 

W najbliższym czasie pojawią się natomiast w Kołobrzegu, gdzie uczestniczyć będą w otwarciu nowego biura firmy Nowy Dach i w Bielsko-Białej.
 

Edukacja i wymiana doświadczeń

Jak co roku akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem w środowisku dekarzy. O jej olbrzymiej popularności świadczy też fakt, iż poprzedni sezon „Lata z CREATON” zakończono rekordową liczbą spotkań.

Jest to inicjatywa szczególnie atrakcyjna dla przedstawicieli branży pragnących poznać nowe produkty i poszerzyć swoją wiedzę. Oprócz edukacji w zakresie wyboru rozwiązań dachowych marki CREATON, organizowane spotkania dostarczają fachowcom także możliwości uzyskania wsparcia technicznego na miejscach budów. Uczestniczący w akcji eksperci z Akademii CREATON chętnie udzielają informacji na temat różnych aspektów kładzenia dachu, odpowiadają na pytania oraz dzielą się cennymi poradami praktycznymi.

„Lato z CREATON” zapewnia również dekarzom możliwość wymiany doświadczeń pomiędzy sobą. Co więcej, podczas eventów wręczane są próbki produktów, materiały marketingowe oraz przydatne gadżety. 

Mobilnym zapleczem Akademii jest nowoczesny bus, wyposażony między innymi w ekran multimedialny oraz funkcjonalne rozwiązania pozwalające na wygodną ekspozycję prezentowanych produktów i rozwiązań dachowych – w tym interaktywny ekran. Umożliwił on całkiem nową, niezwykle atrakcyjną formę spotkań z dekarzami.

Relacje z „Lata z CREATON” publikowane są na profilu firmy w serwisie Facebook. Na bieżąco można sprawdzić tam, które regiony odwiedzą w najbliższym czasie przedstawiciele CREATON. Akcja organizowana jest już po raz szósty.

„Lato z CREATON” zapewnia również dekarzom możliwość wymiany doświadczeń

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco!

Otrzymuj najnowsze artykuły z naszego bloga oraz inne interesujące informacje dotyczące dachówek ceramicznych i cementowych wprost na Twój adres e-mail.


Nasze bezpłatne poradniki

Pobierz E-book Serwisowanie dachu

Pobierz poradnik dachowy Serwisowanie dachu

Praktyczny poradnik „Serwisowanie dachu – przegląd i konserwacja” został opracowany przez ekspertów CREATON z myślą o posiadaczach dachów wykonanych z dachówki ceramicznej lub cementowej.  

W publikacji zebrane zostały wszystkie niezbędne i zalecane czynności serwisowe, o których powinni pamiętać inwestorzy, którzy chcą cieszyć się pięknym i funkcjonalnym dachem przez lata.
 

Pobierz Podręcznik Dekarza CREATON

Pobierz PORADNIK DACHOWY „ROZWIĄZANIA SYSTEMOWE”

Specjalnie dla inwestorów wybierających ceramiczne pokrycia dachowe CREATON, eksperci marki przygotowali krótki poradnik „Rozwiązania systemowe CREATON”. 

W publikacji w przystępny sposób prezentowane są liczne produkty dachowe perfekcyjnie dopasowane do dachówek, które pozwolą przyszłym nabywcom cieszyć się wysokiej jakości pokryciem przez długie lata.

Pobierz Podręcznik Dekarza CREATON

Pobierz 
Podręcznik Dekarza CREATON

Publikacja przeznaczona jest głównie dla wykonawców pokryć dachowych, a także dla architektów, kierowników robót, Partnerów Handlowych firmy CREATON Polska oraz inwestorów. 

Jej głównym celem jest przejrzyste zaprezentowanie rzetelnych informacji i wiedzy dotyczącej prawidłowych sposobów montażu dachówek ceramicznych i cementowych marki CREATON oraz gamy oryginalny akcesoriów dachowych.


Czytaj również


Nasze produkty

CREATON oferuje Ci aż ponad 240 kombinacji kolorów, powierzchni i modeli do osiągnięcia założonego efektu. Wybierz dachówkę, która Cię interesuje.