SIGNUM 3.0 – kominki ceramiczne nowej generacji

SIGNUM 3.0 – kominki ceramiczne nowej generacji

CREATON Polska wprowadziła do gamy akcesoriów ceramicznych dla dachówek CREATON zmodyfikowaną wersję kominków dachowych o średnicach 100 i 125 mm – SIGNUM 3.0.

Nowość w ofercie jest dostępna dla wszystkich modeli dachówek ceramicznych produkowanych w niemieckich i węgierskich zakładach CREATON. Produkt zastępuje oferowane dotychczas kominki poprzedniej generacji m.in. dla modeli: FUTURA, PREMION, DOMINO, CANTUS czy RATIO.

SIGNUM 3.0 został w jeszcze większym stopniu dopracowany pod względem estetyki, doskonałej funkcjonalności i imponującej trwałości w porównaniu z poprzednią wersją.

Zastosowane modyfikacje w znaczącym stopniu wyróżniają produkt CREATON od kominków konkurencji, są odpowiedzią na wszelkie potrzeby współczesnego rynku pokryć dachowych.

SIGNUM 3.0 – kominki ceramiczne nowej generacji

Główne zalety kominków dachowych SIGNUM 3.0

  • Doskonała estetyka

Niezależnie od średnicy ceramicznej rury kominka (DN 100 mm lub 125 mm) kształt ceramicznej nasadki pozostaje taki sam. To rozwiązanie ma na celu zachowanie maksymalnej spójności i estetycznego wyglądu wszystkich rozwiązań na dachu marki CREATON.
 

  • Personalizowany wygląd

Klient ma możliwość wyboru, w zależności od własnych upodobań, wersji zakończenia rury kominka w ramach zestawu. Do wyboru ma tradycyjny ceramiczny daszek w kolorze połaci lub płaską zaślepkę w jednej z 4 zbliżonych do niej barw. Obydwa te zakończania znajdują się już w zestawie.
 

  • Wysoka trwałość

Wszystkie elementy kominka, z wyjątkiem opcjonalnej, płaskiej zaślepki, wykonane są z wysokiej jakości ceramiki. Nowa generacja produktu posiada dodatkowo od spodu ceramiczne gniazdo, które zapobiega tworzeniu się skroplin w obszarze połączenia z poddaszem.
 

  • Prosty i szybki montaż

Kompletny zestaw montażowy zawiera wszystko, co niezbędne do prawidłowej instalacji szczelnego systemu SIGNUM 3.0, który umożliwia efektywne odpowietrzanie instalacji sanitarnych. Zastosowanie licznych udogodnień montażowych ułatwia cały proces.
 

  • Prosty i szybki demontaż

Nowy adapter poddachowy zmienia sposób połączenia kanału wentylacyjnego z pokryciem dachowym. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, SIGNUM 3.0 można łatwo zdemontować lub zakryć, ponieważ nie ma bezpośredniego połączenia z kanałem wentylacyjnym.
 

  • Konkurencyjna cena

SIGNUM 3.0 dostępny jest w niezwykle przystępnej cenie. Eksperci CREATON opracowali szereg modyfikacji, które pozwoliły na udoskonalenie posiadanych już przez kominki zalet przy jednoczesnym zoptymalizowaniu kosztów produkcyjnych.

Główne zalety kominków dachowych SIGNUM 3.0