Dachówka SIMPLA® marki CREATON w nowej odsłonie

Płaska dachówka SIMPLA marki CREATON w nowej odsłonie

Dostępna w nowej odsłonie dachówka ceramiczna SIMPLA (edycja 2018) marki CREATON to obecnie jeden z najlepszych modeli płaskich na europejskim rynku. Tegoroczna edycja dachówki SIMPLA® wyróżnia się precyzją kształtu, wyjątkowym wzornictwem i najlepszymi parametrami użytkowymi. 

Ten produkt to efekt ponad 130-letniego doświadczenia marki CREATON w produkcji różnych dachówek ceramicznych w całej Europie, nowoczesnej technologii i licznych, zdobytych przez lata, opatentowanych rozwiązań konstrukcyjnych.

Dachówka ceramiczna SIMPLA®, która pierwotnie pojawiła się na rynku w 2016, po wprowadzeniu dodatkowych zmian w procesie produkcji, z sukcesem powróciła do sprzedaży w obecnym roku. 

Niestety, pierwsza partia produktu pochodząca z 2016 roku, pomimo spełnienia wszelkich obowiązujących norm, okazała się niesatysfakcjonująca w zakresie bardzo wymagających wewnętrznych kryteriów oceny jakości firmy CREATON.

W związku z tym postanowiliśmy powrócić do „deski kreślarskiej” i dopracować proces tak, aby produkt oferowany naszemu Klientowi był idealny. 

Dachówka SIMPLA® marki CREATON w nowej odsłonie
Płaska dachówka ceramiczna SIMPLA marki CREATON

Przez ostatnie półtora roku nasi eksperci wprowadzali zmiany konstrukcyjne oraz udoskonalili sam proces produkcyjny:

  • Zwiększona została precyzja nadawania kształtu dachówce SIMPLA® (edycja 2018), dzięki wykorzystaniu zmodyfikowanej, udoskonalonej formy oraz zmiany ożebrowania spodniego. Podjęcie takich działań wpłynęło znacząco na zwiększenie stabilności kształtu dachówki podczas procesu wypału.
  • Dzięki wprowadzeniu na etapie produkcji dachówki SIMPLA® (edycja 2018) dodatkowych, laserowych metod kontroli, mamy pewność, że nasz produkt spełnia wszystkie obowiązujące prawem normy oraz wysokie standardy produkcyjne obowiązujące w każdej z europejskich fabryk marki CREATON.
  • Zostały zrewidowane i na nowo zdefiniowane wszystkie składowe procesu suszenia. Dobraliśmy najlepsze poziomy trzech kluczowych parametrów: wilgotności, temperatury i cyrkulacji powietrza.
  • W efekcie naszych działań podjęliśmy również decyzję, że do uzyskania idealnej płaskiej dachówki ceramicznej, obok doskonałego surowca i zaawansowanej technologii bezdotykowego wypału w H kasetach, należy również zoptymalizować temperaturę wypału. Właśnie to zapewniło uzyskanie stabilnej płaskiej powierzchni. 
Dachówka SIMPLA® marki CREATON w nowej odsłonie

Aktualnie SIMPLA® (edycja 2018) jest jedną z najpiękniejszych i najtrwalszych ceramicznych dachówek płaskich dostępnych na europejskim rynku. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby uczynić ten model interesującą propozycją dla Wszystkich, którzy marzą o domu zapewniającym bezpieczeństwo, funkcjonalność i wpisującym się w nowoczesne trendy architektoniczne. Dla dachówki SIMPLA® (edycja 2018) oferujemy liczne oryginalne rozwiązania systemowe, podobnie jak dla pozostałych modeli z naszej oferty. Wkrótce gama kolorystyczna zostanie rozszerzona o kolejne powierzchnie i kolory.

Powrót modelu SIMPLA® w 2018 roku na rynki europejskie to wyraz naszego głębokiego przekonania, że propozycja ta jest produktem najwyższej jakości, dzięki któremu dach stanie się czymś niepowtarzalnym – „prywatną kolekcją sztuki”.

 

DLACZEGO SIMPLA JEST TAK WYJĄTKOWA

DLACZEGO SIMPLA JEST TAK WYJĄTKOWA

Wielkoformatowa dachówka ceramiczna SIMPLA® wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem i najlepszymi parametrami użytkowymi charakteryzującymi dachówkę ceramiczną nowej generacji. 

Nowoczesna, płaska, o doskonałych proporcjach 300x500mm jest interesującą propozycją na dachy współczesnej, neomodernistycznej architektury. Zaawansowane rozwiązania technologiczne takie jak: wzmacniające ożebrowanie spodnie, unikalna konstrukcja zamków czy podwójne odprowadzanie wody z powierzchni dachu czynią z niej dachówkę trwałą, stabilną, wydajną i łatwą w montażu.

 

Zapisz się do naszego Newslettera
i bądź na bieżąco!

Otrzymuj najnowsze artykuły z naszego bloga oraz inne interesujące informacje dotyczące dachówek ceramicznych i cementowych wprost na Twój adres e-mail.

Pobierz E-book Serwisowanie dachu

Pobierz E-book 
Serwisowanie dachu

Praktyczny poradnik „Serwisowanie dachu – przegląd i konserwacja” został opracowany przez ekspertów CREATON z myślą o posiadaczach dachów wykonanych z dachówki ceramicznej lub cementowej. 

Pobierz Podręcznik Dekarza CREATON

Pobierz 
Podręcznik Dekarza CREATON

Publikacja przeznaczona jest głównie dla wykonawców pokryć dachowych, a także dla architektów, kierowników robót, Partnerów Handlowych firmy CREATON Polska oraz inwestorów.

Nasze produkty

CREATON oferuje Ci aż 249 kombinacji kolorów, powierzchni i modeli do osiągnięcia założonego efektu. Wybierz dachówkę, która Cię interesuje.