Dachówka SIMPLA® marki CREATON w nowej odsłonie

Płaska dachówka SIMPLA marki CREATON w nowej odsłonie

Dostępna w nowej odsłonie dachówka ceramiczna SIMPLA (edycja 2018) marki CREATON to obecnie jeden z najlepszych modeli płaskich na europejskim rynku. Tegoroczna edycja dachówki SIMPLA® wyróżnia się precyzją kształtu, wyjątkowym wzornictwem i najlepszymi parametrami użytkowymi. 

Ten produkt to efekt ponad 130-letniego doświadczenia marki CREATON w produkcji różnych dachówek ceramicznych w całej Europie, nowoczesnej technologii i licznych, zdobytych przez lata, opatentowanych rozwiązań konstrukcyjnych.

Dachówka ceramiczna SIMPLA®, która pierwotnie pojawiła się na rynku w 2016, po wprowadzeniu dodatkowych zmian w procesie produkcji, z sukcesem powróciła do sprzedaży w obecnym roku. 

Niestety, pierwsza partia produktu pochodząca z 2016 roku, pomimo spełnienia wszelkich obowiązujących norm, okazała się niesatysfakcjonująca w zakresie bardzo wymagających wewnętrznych kryteriów oceny jakości firmy CREATON.

W związku z tym postanowiliśmy powrócić do „deski kreślarskiej” i dopracować proces tak, aby produkt oferowany naszemu Klientowi był idealny. 

Dachówka SIMPLA® marki CREATON w nowej odsłonie
Płaska dachówka ceramiczna SIMPLA marki CREATON

Przez ostatnie półtora roku nasi eksperci wprowadzali zmiany konstrukcyjne oraz udoskonalili sam proces produkcyjny:

  • Zwiększona została precyzja nadawania kształtu dachówce SIMPLA® (edycja 2018), dzięki wykorzystaniu zmodyfikowanej, udoskonalonej formy oraz zmiany ożebrowania spodniego. Podjęcie takich działań wpłynęło znacząco na zwiększenie stabilności kształtu dachówki podczas procesu wypału.
  • Dzięki wprowadzeniu na etapie produkcji dachówki SIMPLA® (edycja 2018) dodatkowych, laserowych metod kontroli, mamy pewność, że nasz produkt spełnia wszystkie obowiązujące prawem normy oraz wysokie standardy produkcyjne obowiązujące w każdej z europejskich fabryk marki CREATON.
  • Zostały zrewidowane i na nowo zdefiniowane wszystkie składowe procesu suszenia. Dobraliśmy najlepsze poziomy trzech kluczowych parametrów: wilgotności, temperatury i cyrkulacji powietrza.
  • W efekcie naszych działań podjęliśmy również decyzję, że do uzyskania idealnej płaskiej dachówki ceramicznej, obok doskonałego surowca i zaawansowanej technologii bezdotykowego wypału w H kasetach, należy również zoptymalizować temperaturę wypału. Właśnie to zapewniło uzyskanie stabilnej płaskiej powierzchni. 
Dachówka SIMPLA® marki CREATON w nowej odsłonie

Aktualnie SIMPLA® (edycja 2018) jest jedną z najpiękniejszych i najtrwalszych ceramicznych dachówek płaskich dostępnych na europejskim rynku. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby uczynić ten model interesującą propozycją dla Wszystkich, którzy marzą o domu zapewniającym bezpieczeństwo, funkcjonalność i wpisującym się w nowoczesne trendy architektoniczne. Dla dachówki SIMPLA® (edycja 2018) oferujemy liczne oryginalne rozwiązania systemowe, podobnie jak dla pozostałych modeli z naszej oferty. Wkrótce gama kolorystyczna zostanie rozszerzona o kolejne powierzchnie i kolory.

Powrót modelu SIMPLA® w 2018 roku na rynki europejskie to wyraz naszego głębokiego przekonania, że propozycja ta jest produktem najwyższej jakości, dzięki któremu dach stanie się czymś niepowtarzalnym – „prywatną kolekcją sztuki”.

 

DLACZEGO SIMPLA JEST TAK WYJĄTKOWA

DLACZEGO SIMPLA JEST TAK WYJĄTKOWA

Wielkoformatowa dachówka ceramiczna SIMPLA® wyróżnia się wyjątkowym wzornictwem i najlepszymi parametrami użytkowymi charakteryzującymi dachówkę ceramiczną nowej generacji. 

Nowoczesna, płaska, o doskonałych proporcjach 300x500mm jest interesującą propozycją na dachy współczesnej, neomodernistycznej architektury. Zaawansowane rozwiązania technologiczne takie jak: wzmacniające ożebrowanie spodnie, unikalna konstrukcja zamków czy podwójne odprowadzanie wody z powierzchni dachu czynią z niej dachówkę trwałą, stabilną, wydajną i łatwą w montażu.

 

Zapisz się do naszego Newslettera
i bądź na bieżąco!

Otrzymuj najnowsze artykuły z naszego bloga oraz inne interesujące informacje dotyczące dachówek ceramicznych i cementowych wprost na Twój adres e-mail.

Pobierz E-book Serwisowanie dachu

Pobierz poradnik dachowy Serwisowanie dachu

Praktyczny poradnik „Serwisowanie dachu – przegląd i konserwacja” został opracowany przez ekspertów CREATON z myślą o posiadaczach dachów wykonanych z dachówki ceramicznej lub cementowej.  

W publikacji zebrane zostały wszystkie niezbędne i zalecane czynności serwisowe, o których powinni pamiętać inwestorzy, którzy chcą cieszyć się pięknym i funkcjonalnym dachem przez lata.
 

Pobierz Podręcznik Dekarza CREATON

Pobierz PORADNIK DACHOWY „ROZWIĄZANIA SYSTEMOWE”

Specjalnie dla inwestorów wybierających ceramiczne pokrycia dachowe CREATON, eksperci marki przygotowali krótki poradnik „Rozwiązania systemowe CREATON”. 

W publikacji w przystępny sposób prezentowane są liczne produkty dachowe perfekcyjnie dopasowane do dachówek, które pozwolą przyszłym nabywcom cieszyć się wysokiej jakości pokryciem przez długie lata.

Pobierz Podręcznik Dekarza CREATON

Pobierz 
Podręcznik Dekarza CREATON

Publikacja przeznaczona jest głównie dla wykonawców pokryć dachowych, a także dla architektów, kierowników robót, Partnerów Handlowych firmy CREATON Polska oraz inwestorów. 

Jej głównym celem jest przejrzyste zaprezentowanie rzetelnych informacji i wiedzy dotyczącej prawidłowych sposobów montażu dachówek ceramicznych i cementowych marki CREATON oraz gamy oryginalny akcesoriów dachowych.

Nasze produkty

CREATON oferuje Ci aż 249 kombinacji kolorów, powierzchni i modeli do osiągnięcia założonego efektu. Wybierz dachówkę, która Cię interesuje.