Top Dekarze CREATON

Top Dekarze CREATON

Top Dekarze CREATON to program ekspercki dla najlepszych dekarzy w kraju. Zapraszamy do udziału w nim profesjonalistów wykonujących dachy przy użyciu produktów marki CREATON. W każdej edycji na uczestników czeka bogata w merytoryczne treści „baza wiedzy”, porady, materiały video, konkursy a także pasjonująca rywalizacja o atrakcyjne nagrody, m. in.  wysokiej klasy, profesjonalne narzędzia dekarskie.

Top Dekarze CREATON

Dlaczego warto być z nami?

 • Rozwijasz wiedzę i doskonalisz warsztat
  Bogata w informacje „baza wiedzy” na platformie www.topdekarze.pl jest pełna merytorycznych porad, tutoriali oraz komentarzy eksperckich. Nad najwyższym poziomem przekazywanych treści czuwają wieloletni trenerzy w Akademii CREATON.
 • Zbierasz punkty za różne aktywności
  Punktujemy zgłaszanie realizacji dachów z produktów CREATON oraz udział w akcjach specjalnych, rozwiązywanie quizów i uzupełnianie ankiet, regularne logowanie na platformie www.topdekarze.pl, polecanie programu kolejnym dekarzom.
 • Rywalizujesz o atrakcyjne nagrody
  Na dekarzy z największą ilością punktów czekają atrakcyjne nagrody główne. Ale niezależnie od ilości zgromadzonych punktów w rankingu głównym, zawsze masz szansę na zdobycie nagród dodatkowych w licznych konkursach.
 • Promujesz własny biznes z CREATON
  Udział w programie Top Dekarze daje Ci niepowtarzalną okazję do bezpłatnej promocji swojej firmy dekarskiej z doskonale znaną na rynku marką CREATON. Uczestnicy akcji specjalnej „Promotor” otrzymują darmowe banery reklamowe.

Start IV edycji programu Top Dekarze: 1 września 2022.


Nasze produkty

CREATON oferuje Ci aż ponad 240 kombinacji kolorów, powierzchni i modeli do osiągnięcia założonego efektu. Wybierz dachówkę, która Cię interesuje.