Znamy 50 finalistów programu dla profesjonalistów TOP DEKARZE

Zakończyliśmy pierwszą edycję programu dla profesjonalistów TOP DEKARZE. Dzięki dostępowi do specjalnej platformy internetowej z licznymi publikacjami przygotowywanym przez ekspertów Akademii CREATON dekarze mieli możliwość poszerzania swojej wiedzy. Edukacji towarzyszyła zacięta rywalizacja o wyjazd na wyjątkowy event motoryzacyjny z ekipą RMF 4RT.

Podczas trwania programu od 10.09.2019 do 30.04.2020 r. uczestnicy regularnie logowali się na stronie www.topdekarze.pl, na której publikowali liczne zdjęcia prezentujące efekty ich codziennej pracy z produktami CREATON, rozwiązywali quizy oraz różne zdania czasowe. To stopniowo przybliżało dekarzy do zdobycia emocjonującej nagrody głównej oraz różnych nagród dodatkowych. 

50 finalistów, którzy zgromadzili największą ilość punktów, jesienią weźmie aktywny udział w evencie motoryzacyjnym z ekipą rajdową RMF 4Racing Team na Pustyni Siedleckiej. Dodatkowo, po ogromnej dawce adrenaliny, TOP DEKARZE zrelaksują się w ekskluzywnym POZIOM 511 **** DESIGN HOTEL & SPA w Ogrodzieńcu, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Gratulujemy!

Znamy 50 finalistów programu dla profesjonalistów TOP DEKARZE