Wystartowała VI edycja akcji „Lato z CREATON”

Wystartowała VI edycja akcji „Lato z CREATON”

Akademia CREATON nie ustaje w działaniach skierowanych do szeroko rozumianej branży dekarskiej! Po zakończonym sezonie szkoleń stacjonarnych w Widziszewie, eksperci rozpoczęli swoją podróż po kraju w ramach corocznej akcji „Lato z CREATON”.

Reprezentanci Akademii CREATON, przy wsparciu doradców handlowo-technicznych firmy, odwiedzą przedstawicieli branży w różnych regionach Polski. Podobnie, jak podczas ostatnich V edycji, spotkania z dekarzami i dystrybutorami wypełnią rozmowy na różne tematy związane z tematyką dachową oraz aktualną ofertą w portfolio produktowym firmy CREATON Polska.

„Lato z CREATON” dostarcza dekarzom doskonałej okazji do wymiany doświadczeń z trenerami Akademii, zadawania im pytań oraz uzyskania cennych porad w zakresie, nie tylko produktów CREATON, również dotyczących różnych rozwiązań technicznych, istotnych z perspektywy dekarza oraz inwestora. Dla uczestników naszych spotkań mamy próbki produktów oraz drobne upominki – podkreśla Michał Kacprzak, Kierownik Akademii CREATON.

Więcej szczegółów na temat VI edycji akcji „Lato z CREATON” można znaleźć w materiałach przygotowanych przez zespół Akademii CREATON, które są publikowane na kanałach CREATON Polska w social mediach.

Zachęcamy do śledzenia relacji z trasy ekspertów Akademii na profilu CREATON Polska w serwisie Facebook.

Akcja „Lato z CREATON” 2023