Płaska dachówka ceramiczna VISIO

VISIO – dachówka doskonała dzięki technologii KERALIS

Płaska dachówka ceramiczna VISIO to nowość w gamie modeli barwionych w masie marki CREATON.

Wykorzystanie najlepszych i najczystszych złóż gliny oraz innowacyjny proces wypału KERALIS w ponad 1100°C sprawia, że VISIO odznacza się wysoką gęstością i niewielką nasiąkliwością. Dachówka dzięki temu posiada wyjątkową odporność na mróz i działanie wszelkich innych czynników środowiska. W całym przekroju ma jednolitą barwę, dzięki czemu na dachu prezentuje się perfekcyjnie.

VISIO jest dostępna w dwóch modnych wariantach – w kolorze łupka angobowana NUANCE oraz czarna matowa angobowana NUANCE. Obok modeli takich, jak PREMION, CANTUS oraz KLASSIK KERA-BIBER skierowana jest do inwestorów szukających najwyższej jakości ceramicznych pokryć dachowych, cechujących się doskonałą estetyką i wyróżniającą trwałością.

Wśród dostępnych dachówek płaskich marki CREATON,wyróżnia się barwieniem w masie, optymalnym formatem 265 x 450 mm, minimalnym zużyciem ok. 11,8 sztuk na m2 i wagą wynoszącą jedynie 3,5 kg/szt.Zastosowanie w budowie VISIO oryginalnych rozwiązań konstrukcyjnych zapewnia łatwy montaż, maksymalną szczelność dachu oraz skuteczną ochronę przed wnikaniem zanieczyszczeń.

Więcej informacji o płaskiej dachówce ceramicznej VISIO dostępnych jest na stronie.

Płaska dachówka ceramiczna VISIO