Rozpoczęła się VII edycja akcji „Lato z CREATON”

Rozpoczęła się VII edycja akcji „Lato z CREATON”

W maju 2024 rozpoczęła się VII już edycja akcji „Lato z CREATON”. W ciągu najbliższych miesięcy eksperci z Akademii CREATON podróżować będą po całej Polsce, przeprowadzając szkolenia oraz dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z dekarzami oraz innymi przedstawicielami branży dachowej.
 

Podobnie jak w ubiegłych latach, w trakcie obecnej akcji omawiane będą zagadnienia związane z tematyką dachową oraz aktualną ofertą w portfolio produktowym CREATON Polska. Szczególna uwaga zostanie poświęcona nowościom 2024, czyli: dachówce cementowej KIOTO, membranom dachowym z linii BLACK oraz zintegrowanemu systemowi fotowoltaicznemu VARIO. W spotkaniach z dekarzami wezmą również udział nasi koledzy z firmy swisspor, którzy będą prezentować produkty dedykowane na dachy skośne.

Jarosław Kostrzewa, kierownik Akademii CREATON podkreśla, że „Lato z CREATON” dostarcza dekarzom nie tylko możliwości zapoznania się z nowościami ofertowymi. To także znakomita okazja wymiany doświadczeń z trenerami Akademii, zadawania im pytań oraz uzyskania cennych porad dotyczących wszystkich zagadnień technicznych, istotnych z perspektywy dekarza oraz inwestora.

Mobilne zaplecze akcji stanowi specjalny bus, wyposażony między innymi w ekran multimedialny i zaprojektowane specjalnie na ten cel ekspozytory produktowe, co umożliwia nowoczesną, atrakcyjną formę spotkań. W ramach poprzedniej edycji eksperci z Akademii CREATON pojawili się na ponad 200 budowach i w punktach handlowych. Zorganizowano ponad 200 spotkań z dystrybutorami oraz ekipami dekarskimi. Przedstawiciele firmy uczestniczyli również w licznych eventach branżowych, takich jak pikniki dekarskie czy spotkania organizowane przez dystrybutorów produktów CREATON Polska w całej Polsce.

Przebieg akcji „Lato z CREATON” można na bieżąco śledzić na profilu firmy na Facebooku. Są tam publikowane najważniejsze informacje dotyczące harmonogramu oraz relacje z trasy.