Ośmioosobowa rodzina z Brus zamieszkała pod własnym dachem – finał akcji „Dom z serca 2”

Ośmioosobowa rodzina z Brus zamieszkała pod własnym dachem – finał akcji „Dom z serca 2”

Nowy dom wybudowany dla ośmioosobowej rodziny z Brus na Kaszubach to efekt społecznej inicjatywy „Dom z serca” zorganizowanej przez firmę Budimex, w którą aktywnie włączyła się firma CREATON Polska oraz inni zaproszeni partnerzy.

Akcja „Dom z serca” stanowi odpowiedź przedstawicieli branży budowlanej na potrzeby rodzin, znajdujących się w trudnej sytuacji mieszkaniowej. W drugiej edycji pomoc otrzymało małżeństwo z Brus, które znalazło się w bardzo trudnej sytuacji życiowej. W ciągu siedmiu miesięcy czołowe firmy z branży budowlanej ukończyły budowę i urządziły cały dom. Dodatkowo prowadzone działanie spotkało się z dużym wsparciem i pomocą ze strony lokalnych władz.

W ramach akcji CREATON Polska przekazała dachówki cementowe GÖTEBORG wersji DURATOP PRO. Produkt ten, cechujący się imponującą trwałością oraz bardzo wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych, zapewni domowi rodziny z Brus trwałą ochronę na wiele lat. Firma CREATON Polska przyłączając się do tej szlachetnej akcji, realizuje jeden ze swoich priorytetów – odpowiedzialność, nie tylko za wytwarzane produkty, ale również społeczeństwo i otaczający nas świat.

„Cieszymy się niezmiernie, że mogliśmy wziąć udział w realizacji tego pięknego przedsięwzięcia. Wraz z małżonką jesteśmy z Brus, jedna z naszych fabryk jest w Chojnicach, więc nie mogliśmy nie uczestniczyć w tym projekcie.

Akcja „Dom z serca” stanowi odpowiedź przedstawicieli branży budowlanej na potrzeby rodzin, znajdujących się w trudnej sytuacji mieszkaniowej.
W ramach akcji CREATON Polska przekazała dachówki cementowe GÖTEBORG wersji DURATOP PRO.

Jak tylko się o nim dowiedzieliśmy, od razu został złożony wniosek do Prezesa naszej firmy i decyzja o pomocy była podjęta w 15 minut. Dziękujemy bardzo też Budimeksowi, że zostaliśmy zaproszeni do tego projektu. Wszystkiego najlepszego dla rodziny, aby Wam się tutaj dobrze mieszkało” – mówił podczas finału akcji Rafał Ziółtkowski, Doradca Handlowo-Techniczny CREATON Polska.