Nowy sezon szkoleniowy w Akademii CREATON

Zdobycie cennej wiedzy, doskonalenie umiejętności dekarskich oraz możliwość zwiedzenia najnowocześniejszej w Europie fabryki dachówek ceramicznych – to tylko niektóre korzyści, jakie oferuje Akademia CREATON. Uczestnicy kolejnego sezonu będą mieli okazję poznać nowy, uatrakcyjniony program szkoleniowy oraz skorzystać z poszerzonego zaplecza technicznego.

Szkolenia prowadzone są na najwyższym poziomie merytorycznym, przez wykwalifikowanych i wieloletnich ekspertów z dziedziny dekarstwa. Stanowi to gwarancję rzetelnego i fachowego podejścia do wszystkich prezentowanych zagadnień oraz doskonałej znajomości aktualnych trendów w branży. Zajęcia prowadzone w kilkunastu osobowych grupach umożliwiają indywidualne podejście do każdego uczestnika, zadawanie pytań ekspertom oraz swobodną wymianę doświadczeń.

Rozbudowane zaplecze techniczne, wykorzystujące w pełni wyposażone i profesjonalne stanowiska pracy, pozwala na kompleksowe doskonalenie umiejętności dekarskich. W ramach stałego podnoszenia poziomu szkoleń poszerzone zostało ono o kolejne elementy – nowe daszki do ćwiczeń oraz ekran interaktywny. W trakcie zwiedzania fabryki dachówek ceramicznych CREATON uczestnicy mają okazję zapoznać się ze stosowanymi procesami suszenia i wypalania dachówek. Wszyscy fachowcy na zakończenie szkolenia otrzymują certyfikaty potwierdzające uczestnictwo.

Nowy sezon szkoleniowy w Akademii CREATON

 Więcej informacji o szkoleniach znajduje się na stronie.

Zapraszamy do kontaktu.