NOWOŚĆ: Jedyna taka dachówka cementowa KIOTO

NOWOŚĆ: Jedyna taka dachówka cementowa KIOTO

Unikalna i nowoczesna, o wyważonych proporcjach. Zaprojektowana z pasją w najmniejszych detalach. Perfekcyjnie wykonana. Taka jest KIOTO – nowa dachówka cementowa w ofercie CREATON Polska.

KIOTO to rewolucyjna nowość na rynku dachówki cementowej. Nie było do tej pory produktu o takim kształcie. Jej awangardowa półpłaska forma idealnie odpowiada na potrzeby nowoczesnej architektury, jest oryginalną alternatywą dla dachówki płaskiej. W jej półpłaskim kształcie estetyka spotyka funkcjonalność, a minimalizm splata się z elegancją. Inspiracja pięknem klasycznej dachówki reńskiej koresponduje z oszczędnością formy charakterystyczną dla dachówki płaskiej.

Każdy szczegół dachówki jest starannie przemyślany, tworząc spójną i perfekcyjną całość. KIOTO tworzy na połaci perfekcyjnie ułożony, harmonijny wzór.  Dopasowane idealnie do siebie dachówki są szczelną barierą nie do pokonania dla warunków atmosferycznych. 

Dachówka połaciowa jest dostępna z gamą oryginalnych akcesoriów, spójnych pod względem koloru, powierzchni i stylu, co umożliwia zachowanie wyróżniającej estetyki całego dachu oraz wygodny i precyzyjny montaż. 

Dwie wysokiej jakości powierzchnie, matowa PLANAR i błyszcząca DURATOP PRO, zwiększają estetykę dachu i ochronę przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Płaska dachówka cementowa KIOTO
Nowość: dachówka cementowa KIOTO

Dzięki KIOTO można stworzyć unikatowy i nowoczesny dach, który będzie wyrazem gustu i estetyki właściciela. Dachówka ta doskonale sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, minimalistycznych projektach, jak i w bardziej klasycznych aranżacjach. 

Nowoczesna grafitowa kolorystyka pozwala dopasować ją do każdej elewacji i otoczenia, gwarantując harmonijny i elegancki efekt końcowy. Dachówka otwiera nowe możliwości aranżacyjne i projektowe dla wszystkich, którzy cenią sobie nowoczesny design i wysoką jakość wykonania i unikalny styl.

KIOTO jest nowoczesna, niekonwencjonalna i designerska – jedyna taka cementowa.