dachówka cementowa KAPSTADT DURATOP PRO w kolorze czarnym

Dachówka cementowa KAPSTADT DURATOP PRO w kolorze czarnym

Płaska dachówka cementowa KAPSTADT od momentu wprowadzenia do oferty CREATON cieszy się olbrzymią popularnością wśród inwestorów indywidualnych oraz deweloperów. Ze względu na przystępną cenę stanowi świetną alternatywę dla płaskiej dachówki ceramicznej. Od teraz KAPSTADT dostępny jest również w kolorze czarnym w wersji DURATOP PRO. Błyszcząca powierzchnia podkreśla walory estetyczne, dodatkowo wzmacnia i chroni dachówkę. Zapewnia jej jeszcze lepsze parametry użytkowe.

Połączenie nowoczesnej formy i modnej, czarnej barwy z eleganckim połyskiem sprawia, że dach jest wspaniałą ozdobą domu. Dachówka jest maksymalnie odporna na działanie promieniowania UV. Czarny kolor o głębokim odcieniu nie blaknie nawet pod wpływem długotrwałej ekspozycji na promienie słoneczne.

Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoki DURATOP PRO, krople wody nie wnikają w strukturę dachówki. Spływają po dachu, nie pozostawiają na nim smug ani zanieczyszczeń. Zastosowanie gładkiej powierzchni, także na krawędziach bocznych i czołowej, ułatwia usuwanie pyłu i zanieczyszczeń z połaci. Minimalizuje ryzyko porastania dachówki mchem i zwiększa żywotność całego dachu.

Dachówka KAPSTADT w kolorze czarnym z powłoką DURATOP PRO