Nowość – dachówka ceramiczna SIMPLA NUANCE w kolorze łupka angobowana

Nowość – dachówka ceramiczna SIMPLA NUANCE w kolorze łupka angobowana

Eleganckie pokrycie modnego dachu, zachwycające pod względem estetyki i trwałości to efekt zastosowania na połaci dachówki płaskiej SIMPLA w nowej wersji – NUANCE w kolorze łupka angobowana. Nowość 2024 marki CREATON to idealna propozycja dla osób ceniących sobie nowoczesną i minimalistyczną architekturę, w przypadku której nawet najmniejsze detale mają ogromne znaczenie.

SIMPLA o wymiarach ok. 300 x 500 mm jest jedną z najpopularniejszych na rynku ceramicznych dachówek płaskich. Jej minimalistyczny wygląd, nowoczesny design przyciągają wzrok, podkreślając nowoczesny charakter budynku. Dopracowany w najmniejszych szczegółach płaski profil idealnie komponuje się z minimalistycznymi liniami nowoczesnych elewacji. Idealnie sprawdza się jako pokrycie dwuspadowego dachu mieszkalnej stodoły, jak i bardziej skomplikowanych architektonicznie konstrukcji. SIMPLA to za każdym razem idealny wybór dla tych, którzy pragną mieć modny dach.u, zachowanie maksymalnej szczelności połaci, ale również doskonałą funkcjonalność w zakresie generowania energii. Panele VARIO gwarantują aż do 92% wydajności po 25 latach.

Nowość – dachówka ceramiczna SIMPLA NUANCE w kolorze łupka angobowana

Najważniejsze zalety dachówki ceramicznej SIMPLA marki CREATON:

  • Wysokiej jakości płaska dachówka ceramiczna stworzona z myślą o nowoczesnej architekturze w modnej kolorystyce, w wersji angobowanej NUANCE lub glazurowanej FINESSE.
  • Imponujące wymiary ok. 300 x 500 mm zapewniają ekonomiczne zużycie od ok. 10,4 szt./m2 oraz minimalistyczny wygląd połaci dachu.
  • Tolerancja rozstawu łat 28 mm i bogata gama akcesoriów umożliwiają szczelny, precyzyjny montaż i estetyczne dopasowanie dachówek do każdego rodzaju dachu skośnego o nachyleniu od 10°.
  • Dachówka posiada jedną z najdłuższych gwarancji na rynku udzielaną zgodnie z określonymi warunkami na okres aż do 50 lat.

Więcej informacji o dachówce ceramicznej SIMPLA marki CREATON można znaleźć na stronie.
 

SIMPLA NUANCE w kolorze łupka angobowana