Nowość CREATON – dachówka ceramiczna KODA NUANCE miedziana angobowana

CREATON Polska wprowadziła do oferty dachówkę ceramiczną KODA w wersji NUANCE miedziana angobowana. To kolejny już w tym roku, po FINESSE czarnej glazurowanej, nowy wariant kolorystyczny dla tego modelu. Produkt, cieszący się od swojej premiery w 2021 niesłabnącą popularnością na rynku, w nowej wersji to zachwycające pod względem estetyki i trwałości pokrycie nowoczesnego dachu.

KODA NUANCE miedziana angobowana uzupełniła gamę dostępnych dotychczas 3 wariantów kolorystycznych: FINESSE czarna glazurowana, FINESSE w kolorze łupka glazurowana i NUANCE antracytowa angobowana. Dachówka KODA o wymiarach ok. 304 x 505 mm jest atrakcyjną pod wieloma względami alternatywą dla typowej płaskiej dachówki ceramicznej, którą chętnie wybierają na swój dach miłośnicy nowoczesnej architektury. Idealnie sprawdza się na dwuspadowym dachu nowoczesnej stodoły, jak i na bardziej skomplikowanych pod względem architektonicznym konstrukcjach dachowych.

KODA w wersji NUANCE miedziana angobowana dostępna jest z bogatą gamą wysokiej jakości akcesoriów dachowych umożliwiających estetyczne wykonanie całego dachu w imponującej jakości… jakości CREATON. Dachówka posiada jedną z najdłuższych gwarancji na rynku pokryć dachowych, udzielaną dla wszystkich modeli ceramicznych oferowanych przez CREATON Polska na okres aż do 50 lat. Warunki gwarancji określone są na  stronie.