Nowa sala szkoleniowa w Akademii CREATON

Z początkiem 2021 r. w Akademii CREATON, zlokalizowanej w podpoznańskiej fabryce dachówek ceramicznych marki CREATON, została otwarta nowa sala szkoleniowa. Akademia prowadzona przez CREATON Polska dysponuje obecnie przestrzenią o łącznej powierzchni ponad 320 m2.

Nowa sala została zaprojektowana w najdrobniejszych szczegółach z myślą o wsparciu dla trenerów CREATON w prowadzeniu edukacji dekarskiej w jeszcze ciekawszy i bardziej przystępny sposób. Jeszcze lepszym dopasowaniu poziomu i rodzaju szkoleń zarówno dla tych, którzy w branży stawiają swoje pierwsze kroki, jak i dla doświadczonych wykonawców chcących rozwijać swoją wiedzę i umiejętności.

Sala została wyposażona w rozwiązania multimedialne, które dają możliwość doskonałego poznania rozwiązań dachowych marki CREATON, obrazowe przedstawienie sposobów ich montażu oraz technik ułatwiających codzienną pracę dekarza. Nowa ekspozycja produktowa zamontowana w sali umożliwia dokładne poznanie najważniejszych dachówek ceramicznych i cementowych, które są oferowane przez CREATON Polska. Jest to istotne ze względu na to, że w szkoleniach biorą udział również pracownicy punktów handlowych, projektanci i architekci.

W związku z obecną sytuacją epidemiczną w kraju, Akademia CREATON nie prowadzi szkoleń w trybie stacjonarnym. Wszelkie zmiany w tym zakresie można śledzić na stronie Akademii.