Firma CREATON Polska po raz kolejny wsparła akcję „Szlachetna Paczka”

Firma CREATON Polska po raz kolejny wsparła akcję „Szlachetna Paczka”

W dniach 11-12 grudnia 2021 r. odbył się „Weekend Cudów”, czyli finał ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka”. CREATON Polska tradycyjnie dołączyła do tej inicjatywy jako darczyńca. Dzięki staraniom pracowników udało się udzielić świątecznego wsparcia aż 4 rodzinom w trudnej sytuacji materialnej.

CREATON Polska od początku swojej działalności kieruje się troską o ludzi i otaczający nas świat. Dlatego też każdego roku włącza się m.in. do akcji „Szlachetna Paczka”. W 2021 roku firma przygotowała świąteczne paczki dla rodzin z Olkusza, Chojnic i Widziszewa. Trafiły do nich najpotrzebniejsze rzeczy, jak opał, produkty spożywcze czy sprzęt AGD, ale także pomoce szkolne, odzież i zabawki dla dzieci.

„Dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszych pracowników udało się spełnić marzenia obdarowanych, a także pokazać jak wielkie znaczenie we współczesnych czasach ma idea wzajemnej pomocy. Pamięć oraz wsparcie pozostają niezmiennie najwspanialszymi darami, jakie możemy ofiarować drugiemu człowiekowi. Udział w akcjach charytatywnych, takich jak Szlachetna Paczka, to możliwość odmiany losu konkretnych osób, przywrócenia im wiary w uniwersalne wartości i nadziei na lepsze jutro” – zaznacza Jakub Skowron, Communication & PR Manager CREATON Polska.

W ramach całej XXI edycji „Szlachetnej Paczki” przygotowano paczki o łącznej wartości niemal 70 milionów złotych, obdarowując nimi ponad 17 tysięcy rodzin z całej Polski. Coroczna inicjatywa organizowana jest przez Stowarzyszenie Wiosna od 2001 roku.

Firma CREATON Polska po raz kolejny wsparła akcję „Szlachetna Paczka”