DUO 270 Longlife Extra – nowa membrana w ofercie CREATON Polska

CREATON Polska wprowadziła do oferty nowy model membrany – DUO 270 Longlife Extra. Wykonanie w nowoczesnej technologii poliestrowo-poliuretanowej zapewnia mu wyjątkową trwałość oraz wytrzymałość. DUO 270 Longlife Extra jest pod każdym względem produktem najwyższej klasy, odznaczającym się doskonałymi parametrami użytkowymi.

Membrana DUO 270 Longlife Extra to wyjątkowy model stworzony dzięki zastosowaniu nowoczesnych materiałów i innowacyjnej technologii. Wyróżnia go ponadprzeciętna odporność na uszkodzenia oraz trwałość, co znalazło swoje odbicie w nazwie „Longlife”. Membrana ta jest w stanie zapewnić szczelność już w przypadku dachów o kącie nachylenia 10°. Co więcej, można stosować ją zarówno bezpośrednio na krokwiach, jak i na pełnym deskowaniu. Została wyposażona również w zintegrowane, podwójne pasy klejące.

Od początku obecności na polskim rynku marka CREATON konsekwentnie rozwija swoją ofertę oryginalnych akcesoriów dachowych – w tym także membran. Stanowią one uzupełnienie szerokiej gamy wysokiej jakości dachówek ceramicznych i cementowych. Uzyskanie wytrzymałego i funkcjonalnego – a równocześnie pięknego dachu – wymaga wykorzystania odpowiednich produktów, w tym membran dachowych. Mają one kluczowe znaczenie dla komfortu oraz bezpieczeństwa mieszkańców domu.

Obecnie oferta membran CREATON obejmuje aż 9 wysokiej jakości modeli o szerokim spektrum zastosowań. Dzięki temu inwestorzy z łatwością mogą wybrać produkt, dopasowany do ich indywidualnych potrzeb oraz wymogów, a także specyfiki inwestycji.