Dachówka płaska KAPSTADT ze znacznikiem połowy

CREATON Polska wprowadziła z końcem maja 2021 r. kolejne, ważne dla dekarzy, udogodnienie w zakresie montażu dachówki cementowej KAPSTADT – znacznik połowy. Modyfikacja ma na celu ułatwienie ułożenia tego modelu na mijankę, czyli z przesunięciem o pół dachówki. Teraz dekarz nie musi ręcznie kontrolować jej położenia, ponieważ precyzyjne oznaczenie połowy ułatwia i przyspiesza pracę na dachu.

Dachówka płaska KAPSTADT ze znacznikiem połowy

KAPSTADT to jedna z najchętniej wybieranych cementowych dachówek płaskich na rynku. Wyróżnia się perfekcją wykonania, estetyką oraz doskonałymi parametrami technicznymi. Posiada liczne rozwiązania konstrukcyjne zapewniające znakomite parametry w zakresie trwałości dachu.

KAPSTADT, jako jeden z nielicznych modeli cementowych na rynku, posiada w gamie dachówek funkcyjnych dachówkę boczną połówkową. Jej zastosowanie sprawia, że cała połać dachu zamontowana na mijankę jest estetyczna i spójna pod względem ułożenia linii połączeń między dachówkami. W przypadku większości konkurencyjnych dla dachówki KAPSTADT produktów – część dachówek jest montowana na mijankę a część liniowo.

Dachówka płaska KAPSTADT ze znacznikiem połowy