Dachówka ceramiczna KODA w nowym kolorze – FINESSE czarnym glazurowanym

Dachówka ceramiczna KODA w nowym kolorze – FINESSE czarnym glazurowanym

CREATON Polska wprowadziła do oferty nowy wariant dachówki ceramicznej KODA – FINESSE czarną glazurowaną. Najmłodszy model w gamie CREATON od swojej premiery w 2021 roku cieszy się niesłabnącą popularnością wśród inwestorów ze względu na zachwycającą estetykę, imponujące zalety funkcjonalne i perfekcyjną trwałość.

Elegancki odcień głębokiej czerni podkreślony najlepszej jakości powierzchnią glazurowaną FINESSE wpisuje się w najmodniejszy aktualnie trend na rynku ciężkich pokryć dachowych – minimalistyczną elegancję. Dachówka KODA w wersji FINESSE jest jeszcze bardziej funkcjonalna i trwała, odporna na działanie negatywnych czynników atmosferycznych, w tym silnego mrozu i intensywnego promieniowania UV. Powłoka zmniejsza ryzyko osadzania się na połaci zanieczyszczeń oraz ogranicza zmiany wynikające ze zjawiska „starzenia się” dachu.

Uzupełnieniem dachówki połaciowej KODA jest bogata gama dodatków ceramicznych i akcesoriów zapewniających wygodny i szybki montaż dachu w jakości CREATON. Dachówka posiada gwarancję aż do 50 lat zgodnie z warunkami na www.creaton.pl.

KODA w nowym kolorze – FINESSE czarnym glazurowanym