CREATON - skontaktuj się z nami

Dachówka cementowa KAPSTADT grafitowa w wersji DURATOP PRO

CREATON Polska wprowadza do oferty dachówek cementowych nowość kolorystyczną – KAPSTADT grafitowy w wersji DURATOP PRO. Nowoczesny design w grafitowej barwie to idealna propozycja dla osób szukających modnych i trwałych rozwiązań na swój dach.

Głęboka barwa zabezpieczona innowacyjną powłoką DURATOP PRO nie blaknie pod wpływem promieni słonecznych. Gładka dachówka, również na krawędziach bocznych i czołowej, ułatwia usuwanie z dachu wszelkie zanieczyszczenia. Właściwości hydrofobowe powłoki DURATOP PRO chronią przed wnikaniem wody w jej strukturę. Spływa ona w postaci kropel z połaci usuwając zabrudzenia, nie pozostawiając smug. Dzięki zastosowaniu powierzchni DURATOP PRO pokrycie przez lata wyróżnia się doskonałą estetyką.

 

Najważniejsze zalety płaskiej dachówki cementowej KAPSTADT grafitowej w wersji DURATOP PRO to:

  • Wyróżniająca estetyka, dzięki połączeniu nowoczesnej formy z modną, grafitową barwą. Dachówka tworzy na połaci gładką, jednolitą fakturę. Elegancki połysk sprawia, że dach jest wspaniałą ozdobą domu.
Dachówka cementowa KAPSTADT grafitowa w wersji DURATOP PRO
Dachówka cementowa KAPSTADT grafitowa w wersji DURATOP PRO
  • Dachówka jest maksymalnie odporna na działanie promieniowania UV. Grafitowy kolor o głębokim odcieniu nie blaknie nawet pod wpływem długotrwałej ekspozycji na promienie słoneczne.
  • Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoki DURATOP PRO, krople wody nie wnikają w strukturę dachówki. Spływają po dachu, nie pozostawiają na nim smug ani zanieczyszczeń.
  • Zastosowanie gładkiej powierzchni, także na krawędziach bocznych i czołowej, ułatwiają usuwanie pyłu i zanieczyszczeń z połaci. Minimalizują ryzyko porastania dachówki mchem, co pomaga zachować wyróżniającą estetykę całego dachu przez lata.

 

Dachówka KAPSTADT posiada liczne rozwiązania konstrukcyjne zapewniające znakomite parametry w zakresie trwałości dachu. Oryginalne rozwiązanie CREATON – zapory wodne oraz podwójny zamek boczny i wypustki wspierające gwarantują maksymalną szczelność. Dachówka podstawowa wraz z dodatkami cementowymi oraz akcesoriami tworzy spójny i funkcjonalny system dachowy