Cykl filmów poradnikowych CREATON „Magda i Piotr pod własnym dachem”

Firma CREATON Polska przygotowała na swoim kanale w serwisie YouTube cykl filmów poradnikowych „Magda i Piotr pod własnym dachem”, który ma na celu ułatwić przyszłym inwestorom proces wyboru, zakupu i montażu produktów dachowych.  Podejmowanie przez nich trafnych decyzji dotyczących tego etapu budowy jest niezwykle ważne, ponieważ koszt zakupu i montażu dachu to jeden z największych wydatków podczas całego procesu. Dach to także element mający często decydujący wpływ na wygląd i trwałość budynku.

W pięciu odcinkach bohaterzy Magda i Piotr prezentują wybrane zagadnienia dotyczące budowy domu związane z dachem – od spotkania z architektem i wyboru projektu domu z dachówką ceramiczną, przez wybór ekipy dekarskiej i zakup produktów w punkcie sprzedaży, aż do prezentacji gotowego domu. 

Podczas spotkań z różnymi ekspertami poruszane są liczne – ważne z perspektywy osób budujących dom – zagadnienia. 

Z materiału inwestorzy mogą dowiedzieć się na przykład:

  • Na co warto zwrócić uwagę podczas budowy domu z dachówką ceramiczną?
  • Jak liczne zalety dachówki ceramicznej wpływają na komfort życia domowników?
  • Które rozwiązania zmniejszają koszt montażu dachówki i zwiększają trwałość dachu?
  • Jak zadbać o miejsca na dachu najbardziej narażone na działanie czynników atmosferycznych?
  • Jak rozszerzyć gwarancję dla dachówek ceramicznych CREATON na 50 lat?
Cykl filmów poradnikowych CREATON „Magda i Piotr pod własnym dachem”

Wybory dokonywane przez Magdę i Piotra, rozmowy z fachowcami, dzielenie się swoimi przemyśleniami, udzielanie rad na podstawie własnych doświadczeń to cenne wskazówki dla wszystkich osób, które planują budowę domu z dachówką ceramiczną. 

Każdy przyszły inwestor, który po obejrzeniu historii Magdy i Piotra nie znalazł odpowiedzi na nurtujące go zagadnienia związane z dachem, może skontaktować się z CREATON przez formularz na stronie www.podwlasnymdachem.pl. Eksperci z branży dachowej odpowiedzą na wszelkie pytania.