CREATON Polska Złotym Partnerem „CAVALIADA 2023” w Krakowie

CREATON Polska Złotym Partnerem „CAVALIADA 2023” w Krakowie

Firma CREATON Polska została Złotym Partnerem organizowanego w dniach 2-5 marca 2023 r. w Tauron Arena Kraków największego święta jeździectwa w Polsce – CAVALIADA 2023.

Międzynarodowe zawody jeździeckie CAVALIADA to wydarzenie, w którym biorą udział najlepsi zawodnicy, rywalizujący ze sobą w czterech konkurencjach: skoków przez przeszkody, powożenia, WKKW i ujeżdżenia. To najważniejsza impreza w roku dla wszystkich miłośników tego sportu.

Wydarzenie gwarantuje niezapomniane emocje i jeździectwo konne najwyższej klasy. Głównym celem CAVALIADY jest popularyzacja jeździectwa w Polsce przede wszystkim jako dyscypliny sportowej, ale również jako formy rekreacji i aktywnego spędzania czasu wolnego. Nieodłącznym elementem każdej CAVALIADY jest szereg pokazów i atrakcji dla publiczności. Od prezentacji koni arabskich, przez finałowe rozgrywki zaprzęgów huculskich o Kryształową Kulę po Ogólnopolski Czempionat Koni Ras Szlachetnych w Skokach Luzem.

CAVALIADA Tour to największy cykl halowych zawodów międzynarodowych autoryzowany przez Międzynarodową Federację Jeździecką (FEI). Tour odbywa się w czterech miastach: w Poznaniu, w Lublinie, w Krakowie oraz w Warszawie.