Top Dekarze – platforma konkursowa dla dekarzy

Top Dekarze – platforma dla profesjonalistów

CREATON Polska zaprasza wszystkich dekarzy stosujących produkty marki do udziału w programie dla profesjonalistów Top Dekarze. Od września br. mają oni możliwość rejestracji na specjalnej platformie internetowej topdekarze.pl

Witryna oferuje edukacyjne treści w formie artykułów, instrukcji montażu oraz porad ekspertów. Dodatkowo każdy z uczestników rozwiązując zadania i quizy gra o atrakcyjną nagrodę.

Liczba zdobytych punktów decydować będzie o pozycji w aktualizowanym na bieżąco rankingu. 50 dekarzy, którzy na zakończenie zdobędą ich najwięcej, wygra udział w evencie motoryzacyjnym na Pustyni Siedleckiej z ekipą rajdową RMF 4RT oraz pobyt w ekskluzywnym POZIOM 511 **** DESIGN HOTEL & SPA w Ogrodzieńcu, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Dodatkowe zadania czasowe umożliwiają zdobycie ekstra punktów lub nagród specjalnych.

Aktywacja konta na platformie Top Dekarze odbywa się poprzez przesłanie przez dekarza danych na adres konkursy@creaton.pl lub zgłoszenie do doradcy CREATON.  Aktualna lista dostępna jest tutaj.

Więcej informacji

Top Dekarze – platforma CREATON dla profesjonalistów