CREATON Polska wspiera „Szlachetną Paczkę”

CREATON Polska wspiera „Szlachetną Paczkę”

W dniach 12-13 grudnia w całej Polsce odbył się finał akcji „Szlachetna Paczka”. Firma CREATON Polska tradycyjnie wzięła udział w tej wspaniałej przedświątecznej inicjatywie. Dzięki wspólnym staraniom wielu osób w firmie udało się spełnić potrzeby i marzenia, zarówno dużych, jak i małych, rodzin wielodzietnych i samotnych osób.

W tym roku, dzięki pomocy CREATON Polska aż cztery rodziny otrzymały szansę na wyjątkowe Święta i nadzieję na lepsze jutro. Firma udzieliła wsparcia w powiatach: bytowskim i tucholskim (woj. pomorskie), kościańskim (woj. wielkopolskie) oraz chrzanowskim (woj. małopolskie).

Idea dobroczynności jest zawsze piękna i ważna, ale trudny rok 2020 szczególnie uwypuklił znaczenie oraz konieczność niesienia pomocy i wzajemnego wsparcia, nawiązania relacji z drugim człowiekiem, który potrzebuje uwagi i zainteresowania. Dzięki temu osoby dotknięte nieszczęściem wiedzą, że jest ktoś, kto ich dostrzegł i w nich wierzy. Odzyskanie nadziei na zmianę w życiu to najlepszy prezent, jaki można sprawić w ten świąteczny czas.

CREATON Polska wspiera „Szlachetną Paczkę”