CREATON Polska uczestnikiem spotkania dekarskiego na Ukrainie „Покрівельний Meet-UP 2021”

Przedstawiciele CREATON Polska uczestniczyli w spotkaniu dekarskim „Покрівельний Meet-UP 2021”, które zostało zorganizowane 11 czerwca 2021 przez firmę Prestiż Plus, jednego z najbardziej dynamicznych dystrybutorów produktów marki CREATON na Ukrainie.

Głównym tematem były trendy w zakresie pokryć dachowych oraz innowacyjne rozwiązania w branży dachowej na rynku w 2021/2022 roku. Zgromadzeni eksperci mogli poznać nowość w ofercie CREATON, dachówkę ceramiczną KODA oraz płaską dachówkę cementową KAPSTADT w wersji DURATOP PRO. W części praktycznej uczestnicy spotkania sprawdzili w praktyce liczne zalety produktów marki, które są istotne z punktu widzenia inwestora i dekarza.

O istotnych zmianach na rynku ciężkich pokryć dachowych wynikających z włączenia europejskiej Grupy CREATON do francuskiego lidera ceramicznych materiałów budowlanych TERREAL prezentował Ryszard Mayer, Dyrektor Sprzedaży w firmie CREATON Polska. 

Podkreślił – „To nowy rozdział w rozwoju naszej organizacji. Połączenie znacznie zwiększa wielkość i skalę naszej Grupy, czyniąc nas europejskim liderem w dziedzinie dachówek ceramicznych. To duży krok naprzód w ekspansji naszej międzynarodowej obecności.” 

Organizatorzy „Покрівельний Meet-UP 2021” zwrócili uwagę przybyłym, że za produktami CREATON stoi nie tylko imponujące doświadczenie produkcyjne, wypracowane przez ekspertów w różnych krajach Europy. Wyróżniająca na rynku jakość produktów to w dużej mierze efekt wyjątkowej pasji i oddania swojej pracy, która towarzyszy ekipie CREATON każdego dnia.