CREATON Polska sp. z o.o. „Budowlaną Firmą Roku 2020”

CREATON Polska sp. z o.o. „Budowlaną Firmą Roku 2020”

CREATON Polska sp. z o.o. została jednym z laureatów XVIII edycji Builder Awards 2020. Firma otrzymała prestiżowe wyróżnienia w kategorii „Budowlana Firma Roku” oraz „Osobowość Branży”. Kapituła Builder Awards i wydawca magazynu „Builder” nagrodziła dynamiczny rozwój firmy i osiągniętą przez nią wiodącą pozycję na rynku budowlanym. Szczególnie docenione zostały osiągnięcia CREATON Polska w niezwykle wymagającym dla wielu firm 2020 roku, które wyróżniają ją na tle branży i konkurencji. Z uznaniem Kapituły spotkało się wspieranie przez firmę istotnych dla rozwoju branży inicjatyw.

Oprócz dokonań spółki i jej wiodącej pozycji na rynku, uhonorowano tytułem „Osobowość Branży” Dyrektora Zarządzającego CREATON Polska, Pana Marka Marchewkę. Osobę odgrywającą kluczową rolę w rozwoju firmy, która od ponad 20 lat z licznymi sukcesami jest odpowiedzialna za obecność marki i jej produktów w Polsce oraz w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Kapituła doceniła efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału i przewagi konkurencyjnej firmy CREATON Polska, jak również przedsiębiorczość i intuicję biznesową.

Jak zaznaczył Pan Marek Marchewka: „wyróżnienie „Osobowość Branży”, przyznane mi przez magazyn „Builder”, jest cennym uhonorowaniem starań całego Zespołu CREATON Polska. Utwierdza mnie w przekonaniu, że w codziennej pracy należy wyznaczać cele, nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydają się niedostępne i zdecydowanie dążyć do ich realizacji.

„Budowlana Firma Roku 2020" - CREATON Polska
„Osobowość Branży 2020” - Marek Marchewka Dyrektor Zarządzający CREATON Polska