CREATON Polska pomoże 4 rodzinom w ramach akcji „Szlachetna Paczka”

CREATON Polska pomoże 4 rodzinom w ramach akcji „Szlachetna Paczka”

W tym roku, już po raz 4 z rzędu, CREATON Polska bierze udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka”. Tradycyjnie w połowie listopada wybrane zostały rodziny w trudnej sytuacji materialnej, którym firma udzieli wsparcia, przekazując przygotowane paczki 10 i 11 grudnia podczas „Weekendu Cudów”.

Na pomoc CREATON Polska tym razem czekają dwie rodziny ze Starego Lubosza (woj. wielkopolskie) oraz po jednej rodzinie z Zawiercia (woj. śląskie) i Brus (woj. pomorskie). Podobnie jak w ubiegłych latach, przedmioty zaspakajające kluczowe potrzeby w postaci urządzeń RTV i AGD, mebli, odzieży, żywności i środków czystości oraz innych przedmiotów wielkogabarytowych, zostaną zakupione w ramach budżetu ofiarowanego na ten cel przez Zarząd CREATON Polska.

Do przygotowania świątecznych darów firma zaprasza wszystkich swoich pracowników, nie tylko w formie pomocy podczas zakupu, pakowania i dostarczenia paczek potrzebującym. 

Do 6 grudnia br. w trzech lokalizacjach CREATON Polska prowadzona jest zbiórka żywności, środków czystości oraz odzieży. Osoby zatrudnione w firmie mogą wesprzeć udział w akcji przynosząc potrzebne rodzinom rzeczy do zakładu w Olkuszu, Chojnicach lub Widziszewie.

CREATON Polska pomoże 4 rodzinom w ramach akcji „Szlachetna Paczka”

„Udział naszej firmy w akcji «Szlachetna Paczka» jest wyrazem tego, że CREATON Polska od początku swojej działalności kieruje się troską o ludzi i otaczający nas świat. Każdego roku włączając się w «Szlachetną Paczkę» niesiemy świąteczną pomoc potrzebującym z dobrze nam znanych okolic Olkusza, Chojnic i Widziszewa. Dzięki naszym wspólnym staraniom w ubiegłych latach trafiły do wielu rodzin w trudnej sytuacji życiowej najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak: opał, produkty spożywcze czy sprzęt AGD, pomoce szkolne, odzież i zabawki dla dzieci. Szczególnie jest to bardzo ważne obecnie, kiedy nawet najmniejszy gest niosący pomoc jest bezcenny” – podkreśla Jakub Skowron, Communication & PR Manager CREATON Polska.