CREATON Polska sp. z o.o. laureatem XXI edycji „Builder Awards”

CREATON Polska sp. z o.o. laureatem XXI edycji „Builder Awards”

CREATON Polska sp. z o.o. została po raz 4. laureatem plebiscytu „Builder Awards”. Kapituła przyznała firmie wyróżnienie w kategorii „Budowlana Firma Roku 2023”, a Dyrektorowi Zarządzającemu spółką – Panu Markowi Marchewce tytuł „Osobowość Branży 2023”.

Konsekwentny rozwój firmy przez blisko 25 lat obecności na rynku, najbogatsze portfolio wysokiej jakości dachówek i akcesoriów oraz podejmowanie kluczowych dla branży inicjatyw sprawia, że spółka CREATON Polska od lat zajmuje pozycję lidera na rynku ceramicznych i cementowych pokryć dachowych. 

Firma może poszczycić się zaufaniem setek tysięcy Klientów ceniących sobie wyróżniającą jakość i innowacyjne podejście do produktów. Wspieranie na przestrzeni lat przez CREATON Polska istotnych dla rozwoju branży inicjatyw, takich jak prowadzenie szkoleń dla profesjonalistów w ramach Akademii CREATON, ścisła współpraca z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy, z czołowymi biurami architektonicznymi czy promowanie zawodu dekarza wśród uczniów sprawiają, że spółka odgrywa niezmiennie ważną rolę w kształtowaniu rynku ciężkich pokryć dachowych.

Oprócz uhonorowania dokonań firmy i jej znaczenia na rynku, tytułem „Osobowość Branży 2023” wyróżniono Dyrektora Zarządzającego CREATON Polska, Pana Marka Marchewkę. Osobę odgrywającą kluczową rolę w rozwoju firmy i jej licznych sukcesach na terenie Polski oraz w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. Jak podkreśla Pan Marek Marchewka, „w 2023 roku nasza firma skupiła się na realizacji szeregu ambitnych działań mających na celu wprowadzenie nowości produktowych, będących odpowiedzią na zmieniające się potrzeby rynku pokryć dachowych. (…) Posiadane przez CREATON Polska doskonałe zaplecze w postaci innowacyjnych technologii, wysokiej kultury organizacyjnej i kapitału ludzkiego sprawiają, że nasze imponujące portfolio jest nieustannie wzbogacane o innowacyjne rozwiązania, które wyznaczają standardy w branży. To także siła do rozwoju naszego biznesu, a tym samym utrzymywania niekwestionowanej pozycji lidera ceramicznych i cementowych pokryć dachowych.”

 „Osobowość Branży 2023” - Marek Marchewka, Dyrektor Zarządzający CREATON Polska sp. z o.o.
„Budowlana Firma Roku 2023” - CREATON Polska sp. z o.o.

„Builder Awards” to doroczne wydarzenie, w którym na pierwszym planie jest polskie budownictwo i jego sukcesy, firmy oraz organizacje, a przede wszystkim ludzie – osobowości branży. Prezentację firmy CREATON Polska sp. z o.o. można znaleźć w publikacji „Builder Leaders 2023”, w której zaprezentowane zostały sylwetki wszystkich nagrodzonych.