CREATON Polska ponownie nagrodzona w plebiscycie „Builder Awards 2022”

CREATON Polska już po raz czwarty z rzędu znalazła się wśród zwycięzców w plebiscycie „Builder Awards”. Firma została uhonorowana przez Redakcję i Radę Naukową miesięcznika „Builder” tytułem „Budowlana Firma Roku 2022”, a Dyrektor Zarządzający, Pan Marek Marchewka został „Osobowością Branży 2022”.

Prestiżowe nagrody „Builder Awards” przyznawane są w wielu różnych kategoriach niekwestionowanym liderom rynku, działającym na rzecz budownictwa i architektury. Wyróżnienia o ugruntowanej renomie i uznaniu przyznaje jury złożone z ekspertów skupionych wokół „Buildera”, jednego z najpopularniejszych w kraju magazynów o tematyce biznesowej w branży budowlanej.

CREATON Polska otrzymał nagrodę „Budowlana Firma Roku 2022” za dynamiczny rozwój i wiodącą pozycję na rynku budowlanym, w tym szczególne osiągnięcia minionego roku, które wyróżniły firmę na tle branży i konkurencji. Z kolei wśród docenionych zasług Pana Marka Marchewki, Dyrektora Zarządzającego CREATON Polska, znalazło się efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału firmy i przewagi konkurencyjnej, a także przedsiębiorczość i intuicja biznesowa.

W przypadku działalności CREATON w Polsce, jury doceniło również wsparcie ważnych dla rozwoju branży inicjatyw, w tym ścisłą współpracę z Polskim Stowarzyszeniem Dekarzy przy realizacji wielu różnorodnych projektów skierowanych do środowiska dekarskiego.