Podręcznik dekarza CREATON

Podręcznik dekarza CREATON - edycja 2024

„Podręcznik dekarza CREATON” jest publikacją przeznaczoną głównie dla wykonawców pokryć dachowych, a także dla architektów, kierowników robót, Partnerów Handlowych firmy CREATON Polska oraz inwestorów.

Jej głównym celem jest przejrzyste zaprezentowanie rzetelnych informacji i wiedzy dotyczącej prawidłowych sposobów montażu dachówek ceramicznych i cementowych marki CREATON oraz gamy oryginalny akcesoriów dachowych.

Wszelkie informacje zamieszczone w „Podręczniku dekarza CREATON” bazują na aktualnym stanie technicznym oferowanych przez CREATON Polska produktów oraz aktualnej wiedzy z zakresu norm i sztuki budowlanej.

Posiłkując się zaleceniami z „Podręcznika dekarza CREATON” należy brać pod uwagę możliwość wystąpienia różnego rodzaju technologicznych modyfikacji produktów, wprowadzenia nowych rozwiązań w procesie i sztuce budowlanej, jak również specyfiki danej konstrukcji budowlanej.

Przedstawione rysunki obrazują jedynie przykładowe konstrukcje. Informacje należy traktować poglądowo i każdorazowo weryfikować dane techniczne wykorzystywanych produktów oraz możliwość i sposób ich zastosowania zgodnie ze sztuką budowlaną. Zawsze należy przestrzegać aktualnie obowiązujących wytycznych i norm.

W razie jakichkolwiek wątpliwości należy zasięgnąć konsultacji specjalisty z danej dziedziny.

Podręcznik dekarza CREATON edycja 2024

Podręcznik dekarza CREATON - papierowa wersja (156 stron).

Papierowa wersja „Podręcznika dekarza CREATON”

Drogi Dekarzu,

wypełnij poniższy formularz, a w zamian za akceptację zgód marketingowych otrzymasz od nas papierową wersję „Podręcznika dekarza CREATON”.

Po wyrażeniu zgody na komunikację z nami będziemy Cię informować o nowościach produktowych, zmianach w asortymencie, akcjach specjalnych czy konkursach dopasowanych do Twoich potrzeb.

Papierowa wersja „Podręcznika dekarza CREATON”: 

  • trwałe wydanie w poręcznym formacie,
  • aktualne dane na temat produktów CREATON,
  • precyzyjne instrukcje montażowe,
  • szczegółowe rysunki techniczne,
  • kody QR odsyłające do dodatkowych informacji.