Porady da dekarzy

PORADY DLA DEKARZY

Pokrycia dachowe nie mogą zaskakiwać w pracy dekarza, dlatego CREATON zapewnia stałą, niezawodną jakość oraz innowacyjne rozwiązania. Poszczególne elementy takie dachówka, membrany, taśmy izolacyjne stanowią rozwiązania systemowe, dzięki którym dach jest nie tylko piękny, ale i technicznie doskonały.

Porady dla dekarzy

DLACZEGO CREATON TO DOBRY WYBÓR?
 

 • Wysoka jakość
  Użyte surowce i najnowocześniejsza technologia produkcji zapewniają wysoką jakość i długą żywotność naszych dachówek ceramicznych i cementowych.
 • Szeroka gama modeli 
  Oferujemy, aż 249 kombinacji kolorów, powierzchni i modeli dachówek ceramicznych i cementowych do osiągnięcia założonego efektu.
 • Kompletny system
  Korzystając z oryginalnych akcesoriów, otrzymasz nie tylko ładną, ale i technicznie doskonałe pokrycie dachowe.
 • Dachówki na dachy o niskim nachyleniu 
  Niektóre produkty z oferty są odpowiednie dla dachów o skrajnie niskim nachyleniu (do 7 stopni).
 • Tolerancja przesuwu
  Wysoka tolerancja rozstawu łat - wiele modeli dachówek CREATON wyróżnia duża tolerancja przesuwu, dzięki czemu można je optymalnie dopasować do niemal każdej połaci dachu.

PODNOŚ SWOJE KOMPETENCJE 
W AKADEMII CREATON

 • Wszystkie szkolenia organizowane są bezpośrednio przez CREATON Polska – producenta z ponad 130-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu dachówek ceramicznych
 • Naszymi trenerami są wyłącznie eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży dekarskiej
 • Zwiedzanie nowoczesnej fabryki dachówki ceramicznej daje niepowtarzalną okazję poznania linii produkcyjnych oraz unikalnych procesów suszenia i wypalania dachówek ceramicznych i akcesoriów
 • Liczące maksymalnie 15 osób grupy gwarantują każdemu dostęp do fachowej wiedzy, porad i swobodnych rozmów z naszymi ekspertami
 • Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje po jego zakończeniu oficjalny certyfikat wystawiany przez CREATON Polska
 • Dla wybranych klientów przewidzieliśmy możliwość zwolnienia z odpłatności za szkolenia na warunkach uzgodnionych z Doradcami Techniczno-Handlowymi CREATON Polska
Dla dekarza

Zostań Top Dekarzem CREATON


Już teraz masz szansę wejść do nowej edycji programu rejestrując się na specjalnej platformie internetowej topdekarze.pl. Na stronie znajdziesz artykuły o tematyce dekarskiej, instrukcje montażu, porady ekspertów oraz powalczysz o nagrody. W tej edycji można wygrywać wiele razy! 

Głównymi nagrodami są spersonalizowane zabudowy paki samochodu oraz elektronarzędzia DeWALT.

Top Dekarz CREATON

NAJWIĘCEJ PUNKTÓW MOŻESZ ZDOBYĆ ZA REALIZACJĘ DACHU 
Z WYKORZYSTANIEM PRODUKTÓW MARKI CREATON

Wykonaj dach, wgraj jego zdjęcia wraz z odpowiednimi danymi na platformę TopDekarze.pl. Punktujemy w trzech kategoriach:

 • dach wykonany z dachówki CREATON o powierzchni powyżej 100 m2 – 500 punktów,
 • montaż na dachu membrany z oferty CREATON – 500 punktów,
 • montaż taśmy wykończeniowej CREPFORM Plus lub taśmy kalenicowej CREAROLL – 500 punktów.

Odpowiednią ilość punktów doliczymy do Twojego konta po weryfikacji poprawności otrzymanego zgłoszenia przez naszego eksperta.

Zgłaszać można realizacje wykonane z produktów marki CREATON zakupionych po 1.05.2020r.

 

Punkty możesz też zdobywać na kilka innych sposobów: 

Regularne logowanie, rozwiązywanie testów i quizów, polecenie programu, dodatkowe zadania specjalne – za wszystkie aktywności na platformie zbierasz punkty, które przybliżają do wygrania nagrody głównej.

II edycja programu trwa od 01.09.2020 do 31.05.2021 r.

Zapraszamy!

Nasze produkty

CREATON oferuje Ci aż ponad 240 kombinacji kolorów, powierzchni i modeli do osiągnięcia założonego efektu. Wybierz dachówkę, która Cię interesuje.