Jakie czynniki wyróżniają ofertę VARIO marki CREATON na tle konkurencji?

Jakie czynniki wyróżniają ofertę VARIO marki CREATON na tle konkurencji?

Fotowoltaika, jako technologia nowoczesna i ekologiczna, dostarczająca gospodarstwom czystą energię, stale zyskuje na popularności. Dlatego też na rynku dostępnych jest coraz więcej rozwiązań tego typu. Czemu ze wszystkich opcji najlepszy wybór stanowi oferta CREATON Polska? Co wchodzi w jej skład i dlaczego wyróżnia się na tle innych?

Nasza oferta w zakresie fotowoltaiki jest unikatowa na polskim rynku. W jej skład wchodzi innowacyjny produkt – system w pełni dopasowany do wszystkich naszych pokryć i akcesoriów. Korzyści wynikające z zastosowania systemu związane są nie tylko z jego walorami użytkowymi, ale także z montażem, obsługą posprzedażową, możliwością dofinansowania i dokumentacją. 

Produkt

Choć część udogodnień zastosowanych w ramach systemu VARIO spotkamy również w konkurencyjnych produktach (jak magazyny energii czy ładowarki samochodowe), to jednak instalacja CREATON Polska – bazując na najnowocześniejszych technologiach – zapewnia unikatowe rozwiązania, niedostępne w przypadku innych, obecnych na rynku opcji. Na szczególną uwagę zasługują między innymi niezwykle wydajne, nowoczesne mikrofalowniki firmy Enphase – światowego lidera branży.

Stanowią one produkt premium względem standardowo używanych zwykłych falowników stringowych, wykorzystywanych w klasycznych instalacjach fotowoltaicznych.

Również pod kątem estetyki dachu system VARIO przewyższa inne opcje. Pozostaje perfekcyjnie dopasowany do wszystkich dachówek ceramicznych i dachówek cementowych CREATON, z którymi tworzy zintegrowaną całość. 

Fotowoltaika - montaż i dokumentacja

Moduły fotowoltaiczne dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych (zbliżoną barwę do obróbki blacharskie), dzięki czemu jesteśmy w stanie zachować jednolity odcień całej połaci.
 

Montaż i dokumentacja

Korzyści z wyboru naszej oferty nie ograniczają się jednak wyłącznie do zalet samego produktu.  Instalacja systemu VARIO wykonywana jest przez jedną, certyfikowaną przez CREATON ekipę. Oznacza to nadzór ze strony pracownika firmy nad montażem w trakcie całego jego przebiegu. Co więcej, prace trwają równolegle z wykonaniem pokrycia dachowego. W efekcie znacząco zmniejszone zostaje ryzyko uszkodzeń połaci. W przypadku klasycznych paneli fotowoltaicznych instalacja natomiast mocno ingeruje w strukturę połaci, co może obniżyć jej parametry funkcjonalne.

Dodatkowo, wybierając VARIO, otrzymujemy również kompletną dokumentację techniczną instalacji wraz z uzgodnieniem rzeczoznawcy ds. PPOŻ (przepisów przeciwpożarowych) oraz protokołami pomiarów elektrycznych. Nie zostajemy więc sami z kwestiami formalnymi jak w przypadku zakupu innej fotowoltaiki.

Obsługa klienta

Podłączenie, uruchomienie oraz konfiguracja fotowoltaiki wchodzą w zakres standardowo świadczonych usług. W przypadku większości ofert na tym kończy się wsparcie zapewniane inwestorowi. Wybierając system VARIO od CREATON Polska, otrzymujemy znacznie więcej: pomoc indywidualnego opiekuna (obejmującą kompletny proces inwestycyjny), indywidualne szkolenie z użytkowania, a także obsługę posprzedażową w całym okresie gwarancji. Załatwione zostają też za nas obowiązkowe zgłoszenia przyłączenia instalacji – do operatora systemu dystrybucyjnego oraz Państwowej Straży Pożarnej.
 

Dodatkowe korzyści

Kolejne udogodnienie stanowi aplikacja Enphase, umożliwiająca stałe monitorowanie działania systemu. Dzięki niej jesteśmy w stanie m.in. zoptymalizować wykorzystanie energii czy wykonywać różne prace serwisowe. Dostęp do funkcjonalności VARIO jest możliwy dla każdego od razu, ponieważ w skład oferty wchodzi również ruter z kartą SIM oraz internetem opłaconym na 12 miesięcy. Dodatkowo zapewnione zostaje także wsparcie w uzyskaniu dofinansowania w programie “Mój Prąd”.

Fotowoltaika - obsługa klienta i dodatkowe korzyści

Kompleksowa, obejmująca wszystkie aspekty związane z fotowoltaiką oferta CREATON Polska przewyższa konkurencyjne opcje pod każdym względem. Innowacyjny produkt, wygoda na etapie montażu oraz późniejszej eksploatacji, pomoc techniczna oraz opieka posprzedażowa – to tylko niektóre z korzyści, jakie oferuje nasze rozwiązanie. VARIO to propozycja przygotowana z myślą o potrzebach naszych klientów poszukujących sprawdzonego i kompleksowego rozwiązania na dachy swoich domów.
 

Oferta produktowa CREATON Polska dla inwestorów indywidualnych

Skontaktuj się z naszym Ekspertem

Oferta produktowa CREATON Polska dla inwestorów indywidualnych

Wyceń swoją instację fotowotaiczną


 

Oferta produktowa CREATON Polska dla inwestorów indywidualnych

dowiedz się więcej o systemie VARIO 


 

Zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco!

Otrzymuj najnowsze artykuły z naszego bloga oraz inne interesujące informacje dotyczące dachówek ceramicznych i cementowych wprost na Twój adres e-mail.


Nasze bezpłatne poradniki

Pobierz E-book Serwisowanie dachu

Pobierz poradnik dachowy Serwisowanie dachu

Praktyczny poradnik „Serwisowanie dachu – przegląd i konserwacja” został opracowany przez ekspertów CREATON z myślą o posiadaczach dachów wykonanych z dachówki ceramicznej lub cementowej.  

W publikacji zebrane zostały wszystkie niezbędne i zalecane czynności serwisowe, o których powinni pamiętać inwestorzy, którzy chcą cieszyć się pięknym i funkcjonalnym dachem przez lata.
 

Pobierz Podręcznik Dekarza CREATON

Pobierz PORADNIK DACHOWY „ROZWIĄZANIA SYSTEMOWE”

Specjalnie dla inwestorów wybierających ceramiczne pokrycia dachowe CREATON, eksperci marki przygotowali krótki poradnik „Rozwiązania systemowe CREATON”. 

W publikacji w przystępny sposób prezentowane są liczne produkty dachowe perfekcyjnie dopasowane do dachówek, które pozwolą przyszłym nabywcom cieszyć się wysokiej jakości pokryciem przez długie lata.
 

Pobierz Podręcznik Dekarza CREATON

Pobierz 
Podręcznik Dekarza CREATON

Publikacja przeznaczona jest głównie dla wykonawców pokryć dachowych, a także dla architektów, kierowników robót, Partnerów Handlowych firmy CREATON Polska oraz inwestorów. 

Jej głównym celem jest przejrzyste zaprezentowanie rzetelnych informacji i wiedzy dotyczącej prawidłowych sposobów montażu dachówek ceramicznych i cementowych marki CREATON oraz gamy oryginalny akcesoriów dachowych.


Czytaj również


Nasze produkty

CREATON oferuje Ci aż ponad 240 kombinacji kolorów, powierzchni i modeli do osiągnięcia założonego efektu. Wybierz dachówkę, która Cię interesuje.