Porady da dekarzy

Zostań Top Dekarzem CREATON


CREATON Top Dekarze to program dla wszystkich profesjonalistów stosujących produkty marki CREATON w swojej pracy. Od 10.09.2019 do 30.04.2020 r. masz szansę zarejestrować się na specjalnej platformie internetowej topdekarze.pl. Na stronie znajdziesz artykuły o tematyce dekarskiej, instrukcje montażu, porady ekspertów oraz weźmiesz udział w konkursie. Nagrodą główną jest wyjazd 50 dekarzy z największą liczbą punktów na event motoryzacyjny z ekipą RMF 4RT oraz pobyt w hotelu Poziom 551 w Ogrodzieńcu, na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Aktywacja konta na platformie Top Dekarze odbywa się poprzez zgłoszenie do Doradcy Handlowo-Technicznego CREATON. 

Top Dekarz CREATON

Najwięcej punktów możesz zgarnąć za realizację dachu z produktów CREATON

 

 • Wykonaj dach, wgraj jego zdjęcia wraz ze skanem faktury z widocznym numerem, wystawcą i nazwą produktu na platformę TopDekarze. Punktujemy w trzech kategoriach: 
 • dach wykonany z dachówki CREATON o powierzchni powyżej 100 m2 – 500 punktów, 
 • montaż na dachu membrany z oferty CREATON – 500 punktów,
 • montaż taśmy wykończeniowej CREPFORM Plus lub taśmy kalenicowej CREAROLL – 500 punktów.
 • Odpowiednią ilość punktów doliczymy do Twojego konta po weryfikacji otrzymanych zdjęć i faktury przez naszego eksperta.

Punkty możesz też zdobywać na kilka innych sposobów: 

 • Regularne logowanie – za każde, pierwsze w tygodniu, zalogowanie się do platformy otrzymasz 20 punktów. Jeżeli utrzymasz regularność logowań przez kolejne 4 tygodnie zyskasz 80 punktów extra 
   
 • Zdobywanie wiedzy – uważnie czytaj publikowane przez nas artykuły. Dzięki udzieleniu poprawnych odpowiedzi na trzy krótkie pytania dotyczące przeczytanego tekstu otrzymasz 60 punktów. 
   
 • Rozwiązywanie quizów – bierz udział w naszych quizach. Im szybciej odpowiesz poprawnie, tym więcej punktów zdobędziesz. Maksymalnie możesz uzyskać 30 punktów. 


  Już pierwsze logowanie i wypełnienie ankiety powitalnej gwarantuje otrzymanie upominku – zestawu dekarskiego. 

  Gwarantujemy niezapomniane wrażenia! 
Top Dekarz CREATON - zasady

Nasze produkty

CREATON oferuje Ci aż ponad 240 kombinacji kolorów, powierzchni i modeli do osiągnięcia założonego efektu. Wybierz dachówkę, która Cię interesuje.