CREATON - Twój Partner

CREATON - POZNAJ NAS

CREATON to mająca ponad 130-letnie doświadczenie renomowana marka rozwiązań dachowych należąca do międzynarodowego koncernu Etex Group, jednego z największych na świecie holdingów działających na rynku materiałów budowlanych. Wysoka jakość produktów marki CREATON jest efektem połączenia długiej tradycji w produkcji ciężkich pokryć dachowych z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi.

GRUPA ETEX

Etex Group to jeden z największych holdingów działających na rynku materiałów budowlanych. Koncern został założony w 1905 roku w Belgii, a oferowane przez niego, najwyższej jakości produkty, dostępne są na wszystkich kontynentach. 

Etex Group to ponad 100-letnie doświadczenie i długa historia stabilnego wzrostu. Priorytetem Grupy jest utrzymanie pozycji lidera w dziedzinie ekologicznych i bezpiecznych rozwiązań oraz solidnego partnera w realizacji różnego rodzaju projektów budowlanych.

 

ETEX GROUP W LICZBACH:

  • 42 kraje
  • 102 firmy
  • 113 fabryk
Grupa ETEX na świecie

CREATON POLSKA

CREATON Polska od 20 lat oferuje najwyższej jakości dachówki ceramiczne i cementowe wraz z oryginalnymi akcesoriami i elementami montażowymi. Bogaty wachlarz sprawdzonych przez lata rozwiązań to synonim najlepszego designu, doskonałej funkcjonalności i najdłuższej żywotności. Na terenie Polski posiadamy 2 zakłady produkcyjne dachówek cementowych: w Olkuszu (województwo małopolskie) i w Chojnicach (województwo pomorskie) oraz najnowocześniejszą w Europie fabrykę dachówek ceramicznych w Widziszewie (województwo wielkopolskie). Pozostałe zakłady CREATON zlokalizowane są na terenie Europy, m.in. w Niemczech i na Węgrzech.


SIŁA CREATON TO: 

  • Wyróżniająca jakość wszystkich oferowanych produktów
  • Bogata oferta dopasowana do indywidualnych potrzeb
  • Poszanowanie środowiska i zasad zrównoważonego rozwoju
  • Niezawodne partnerstwo w relacjach z naszymi kontrahentami

Nasze produkty

CREATON oferuje Ci aż ponad 240 kombinacji kolorów, powierzchni i modeli do osiągnięcia założonego efektu. Wybierz dachówkę, która Cię interesuje.