Na skróty:

Znajdź najlepsze rozwiązanie

  

Rozwiązania dla właściciela

Dla właściciela

Rozwiązania dla właściciela

Nowy dom? Renowacja dachu lub fasady? Oferujemy trwałe materiały wykonane z naturalnych surowców, które nie wymagają stosowania zabiegów konserwacyjnych, z najdłuższą na rynku gwarancją. Wybierając jakość CREATON, decydujesz się na trwałość, maksymalną funkcjonalność i bezpieczeństwo. Dzięki restrykcyjnym testom i wnikliwym badaniom, którym poddajemy nasze produkty, mamy pewność, że możemy zaoferować Ci tylko to, co jest aktualnie najlepsze wśród dostępnych na rynku produktów.

Dowiedz się więcej
Dla architekta

Dla architekta

Dla architekta

Szukasz trwałych produktów dachowych i fasadowych, które nie będą ograniczać Twojej kreatywności? Realizując swoje wizje i ambitne zamierzenia nie idziesz na kompromisy? Wybierz niezawodnego partnera z ponad stuletnim doświadczeniem w produkcji materiałów budowlanych. Postaw na wysokiej jakości produkty, najbogatszą na rynku ofertę kolorów, materiałów i powierzchni, wybierz CREATON.

Dowiedz się więcej
Rozwiązania dla instalatora

Dla dekarza

Rozwiązania dla instalatora

Jesteś dekarzem lub instalatorem rozwiązań dachowych? Chętnie podzielimy się z Tobą swoją wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w zakresie kompleksowych rozwiązań na dach. Skorzystaj z naszych poradników, instrukcji montażu oraz specjalistycznych materiałów szkoleniowych, dzięki którym montaż produktów CREATON będzie łatwy, szybki i precyzyjny. 

Dowiedz się więcej

System dachowy CREATON

System dachowy i jego elementy - sprawdź nasze akcesoria i dowiedz się więcej na temat kompletnego systemu rozwiązań dachowych CREATON.

Systemy przeciwśnieżne

Systemy przeciwśnieżne

Systemy przeciwśnieżne

Asortyment rozwiązań z aluminium obejmuje również system ochrony przeciwśnieżnej CREATON. Liczne elementy służą do skutecznej ochrony przed obciążeniem śniegiem i lodem.

Wszystkie ofertowane rozwiązania są doskonale zintegrowane z powierzchnią dachu. Dzięki nim dach staje się bezpieczny, estetyczny i trwale odznacza się wysoką jakością.

Komunikacja dachowa

Komunikacja dachowa

Komunikacja dachowa

Do wchodzenia na dach opracowano specjalne systemy asekuracyjne CREATON, które charakteryzują się zabezpieczoną przed poślizgiem powierzchnią i są idealnie wkomponowane w konstrukcję dachu.

Elementy z aluminium zapewniają możliwość bezpiecznego wchodzenia na dach i wykonania czynności konserwacyjnych.

Dachówki przelotowe

Dachówki przelotowe

Dachówki przelotowe

Dachówki przelotowe CREATON gwarantują bezpieczne podłączenie do konstrukcji nośnej dachu przewodów instalacji solarnej, masztów antenowych i rur wentylacyjnych.

Wykonane z trwałej i odpornej ceramiki, stanowią estetyczne rozwiązanie. Są całkowicie bezpieczne w zakresie planowania i wykonania mocowania różnych dodatków funkcjonalnych.

Nasze produkty

CREATON oferuje Ci aż 254 kombinacji kolorów, powierzchni i modeli do osiągnięcia założonego efektu. Wybierz dachówkę, która Cię interesuje.

Znajdź Dystrybutora

Przejdź na stronę z wyszukiwarką naszych Partnerów Handlowych i wyszukaj naszego Dystrybutora CREATON w swojej okolicy.

Pobierz broszury i katalogi

Przejdź na stronę plików do pobrania i wyszukaj interesującą Cię broszurę produktową, katalog lub cennik CREATON.

Przejdź i pobierz