Na skróty:

Twój Partner

CREATON Polska to jakość, innowacyjność i doświadczenie. Jesteśmy liderem w dziedzinie nowoczesnych systemów pokryć dachowych i innowacyjnych rozwiązań dachowych. Nasze marki są znane i cenione na całym świecie. Na terenie naszego kraju posiadamy 3 fabryki. W Olkuszu (woj. małopolskie) i Chojnicach (woj. pomorskie) mieszczą się zakłady produkcyjne dachówek cementowych, natomiast w Widziszewie (woj. wielkopolskie) zlokalizowana jest od 2012 roku jedna z najnowocześniejszych w Europie fabryk dachówek ceramicznych. Powstaje w niej jeden z najpopularniejszych modeli dachówek ceramicznych – TITANIA.

Najwyższa jakość CREATON

Przede wszystkim jakość

Najwyższa jakość CREATON

Zarządzamy jakością poprzez systematyczną kontrolę jakości na każdym etapie produkcji: od pozyskania surowców, przez proces produkcyjny do kontroli wyrobu gotowego; stały monitoring jest dla nas podstawą do ciągłego doskonalenia naszych produktów i procesów; dążymy do zadowolenia naszych Klientów, oferując nie tylko najwyższej jakości materiały, ale również profesjonalne doradztwo handlowo-techniczne oraz zapewniając szkolenia w nowoczesnej akademii szkoleniowej.

Nasza historia
W trosce o wspólne dobro - środowisko

W trosce o wspólne dobro - środowisko

W trosce o wspólne dobro - środowisko

Zobowiązujemy się do zmniejszania wpływu na środowisko poprzez optymalizację naszych procesów przez efektywne wykorzystanie energii, ograniczanie wykorzystania zasobów naturalnych, ograniczanie emisji z naszych fabryk i zwiększanie recyklingu wody i odpadów. Chcemy oferować naszym Klientom rozwiązania wpisujące się w nurt budownictwa zrównoważonego i trwałego, dla dobra naszego i przyszłych pokoleń. Chcemy prowadzić dialog ze społecznościami lokalnymi i działać zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej.

Bezpieczeństwo i dobra organizacja pracy

Dobra organizacja pracy

Bezpieczeństwo i dobra organizacja pracy

Zero wypadków i chorób zawodowych to nasze jedyne uznawane cele. Zarządzamy ryzykiem dla zdrowia i bezpieczeństwa poprzez identyfikację, monitorowanie i ograniczanie fizycznych, chemicznych, ergonomicznych, biologicznych i psychologicznych zagrożeń w miejscu pracy. Chcemy minimalizować narażenie pracowników i innych osób na możliwe zagrożenia związane z naszą działalnością oraz zapobiegać zdarzeniom potencjalnie wypadkowym. Pragniemy podnosić kwalifikacje oraz angażować pracowników do działań na rzecz stałej poprawy stanu bezpieczeństwa i higieny pracy.

Więcej o nas
Dobre przywództwo i doskonałość

Dobre przywództwo i doskonałość

Dobre przywództwo i doskonałość

Pasja dla jakości, środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa oraz otwarta komunikacja są kluczowymi wymaganiami stawianymi kadrze kierowniczej CREATON Polska. Jesteśmy przekonani, że skuteczne zarządzanie środowiskiem, zdrowiem i bezpieczeństwem jest niezbędne do osiągnięcia doskonałości działań. Każdy pracujący dla CREATON Polska, włączając podwykonawców, dostawców, a także gości, musi działać zgodnie z niniejszą polityką jakości, środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa. Stosowanie tej polityki jest warunkiem zatrudnienia i kryterium rozwoju kariery. Jest również warunkiem pozostania podwykonawcą i dostawcą naszej firmy.

Więcej o naszej Grupie

CREATON Polska to jakość, innowacyjność i doświadczenie

Jesteśmy liderem w dziedzinie nowoczesnych systemów pokryć dachowych i innowacyjnych rozwiązań dachowych. Nasze marki są znane i cenione na całym świecie. Ustanawiamy cele i zadania, aby ciągle monitorować i doskonalić nasze działania w zakresie jakości, środowiska, zdrowia i bezpieczeństwa. Zobowiązujemy się do działania zgodnie z obowiązującymi nas przepisami prawnymi i wymaganiami norm branżowych. Wdrożone systemy zarządzania oparte są na jasnym podziale obowiązków, zaangażowaniu ludzi, komunikacji, zarządzaniu ryzykiem, szkoleniach, pomiarach i audytach.

Nasze produkty

CREATON oferuje Ci aż 254 kombinacji kolorów, powierzchni i modeli do osiągnięcia założonego efektu. Wybierz dachówkę, która Cię interesuje.

Znajdź Dystrybutora

Przejdź na stronę z wyszukiwarką naszych Partnerów Handlowych i wyszukaj naszego Dystrybutora CREATON w swojej okolicy.

Pobierz broszury i katalogi

Przejdź na stronę plików do pobrania i wyszukaj interesującą Cię broszurę produktową, katalog lub cennik CREATON.

Przejdź i pobierz