Na skróty:

Wiedza i doświadczenie

Chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie rozwiązań dachowych. Twój dach od a do z w jakości CREATON. Tak, to jest możliwe!

Ceramiczna, czy cementowa?

Ceramiczna czy cementowa – którą dachówkę wybrać?

Ceramiczna, czy cementowa?

Wybór pomiędzy dachówkami ceramicznymi a cementowymi nie jest łatwy. Produkty te na pierwszy rzut oka wyglądają niemalże identycznie. Mają zbliżone kształty, ciężar, a sposób ich montażu jest praktycznie taki sam. Co może więc przesądzić o wyborze danego produktu? Czy to tylko kwestia gustu?

Dowiedz się więcej
Dachówka ceramiczna

Dachówka ceramiczna – jakie może mieć kolory?

Dachówka ceramiczna

Współczesne pokrycia dachowe wykonane z dachówek ceramicznych są dostępne w różnych stylach i wielu wybarwieniach – od tradycyjnej czerwieni po inne kolory tęczy: pomarańcze, zielenie, niebieskości czy fiolety. Również amatorzy stonowanej kolorystyki znajdą coś dla siebie: antracytowa, szara, a może kasztanowa? Wybierając wymarzony odcień, należy jednak pamiętać, aby korespondował on z barwą elewacji, wpisywał się w zamysł architektoniczny budynku oraz pasował do otaczającej go przestrzeni.

Dowiedz się
Jak wybrać dachówkę ceramiczną

Jak wybrać dachówkę ceramiczną – na co szczególnie zwrócić uwagę

Jak wybrać dachówkę ceramiczną

Jaki materiał budowlany cieszy się niezmiennie pełnym zaufaniem inwestorów i jest przez nich najchętniej wybierany do budowy domów? Ceramika. Charakteryzuje się bowiem doskonałymi parametrami w zakresie wytrzymałości, energooszczędności, bezpieczeństwa dla zdrowia, a ponadto podnosi wartość budynku. O ile cegła nie będzie widoczna pod elewacją, o tyle pokrycie dachowe pełni zawsze rolę pierwszoplanową. Czym się zatem kierować przy wyborze dachówki ceramicznej?

Czytaj więcej
Jak zmniejszyć koszty dachu?

Jak zmniejszyć koszty dachu?

Jak zmniejszyć koszty dachu?

Remont bądź budowa domu, w rzeczywistości generuje wydatki wyższe od wcześniej zakładanych. Ważnym etapem takiej inwestycji jest pokrycie dachowe. Jak zmniejszyć jego koszty tak, aby nowy dach był solidny i estetyczny, a jednocześnie nie wydrenował naszej kieszeni? 

Czytaj więcej

Doświadczenie

Trwały dach na lata

Trwały dach na lata

Trwały dach na lata
Twój dach na lata
Fachowe doradztwo

Fachowe doradztwo

Fachowe doradztwo
Napisz do nas

Najwyższa jakość

Dowiedz się więcej

Nasze produkty

Wybierz odpowiednią grupę produktową i wyszukaj interesujący Cię produkt. Znajdź odpowiednią dachówkę, płytkę lub płytę falistą.

Znajdź Dystrybutora

Przejdź na stronę z wyszukiwarką naszych Partnerów Handlowych i wyszukaj naszego Dystrybutora CREATON w swojej okolicy.

Pobierz broszury i katalogi

Przejdź na stronę plików do pobrania i wyszukaj interesującą Cię broszurę produktową, katalog lub cennik CREATON.

Przejdź i pobierz