Marka CREATON

CREATON – najpiękniejsze dachy świata

CREATON to doświadczenie, najwyższa jakość i innowacyjna technologia. Tu estetyka oraz funkcjonalność łączą się w jedność, tworząc zachwycające powierzchnie dachów. CREATON oferuje najszerszy na świecie asortyment dachówek ceramicznych, będący w stanie zaspokoić wszelkie indywidualne gusta i wymagania. Od wież kościelnych po dachy budynków w stylu awangardowym – z dachówkami marki CREATON możliwa jest realizacja nawet najbardziej nietypowych projektów.

Wspólną cechą wyrobów marki CREATON jest najwyższa jakość materiału, wykonania i wykończenia powierzchni. Marka CREATON to 130-letnie doświadczenie w produkcji dachówek ceramicznych, najnowocześniejsze na Świecie linie produkcyjne oraz unikalna technologia suszenia: Hydrocasing. Oferta CREATON to ponad 30 modeli ekskluzywnych dachówek ceramicznych w szerokiej palecie barw wraz z akcesoriami i elementami elewacyjnymi.

Marka EURONIT

EURONIT – rozwiązania dachowe i elewacyjne

Produkty marki EURONIT umożliwiają kreowanie tradycyjnych i nowoczesnych rozwiązań architektonicznych przy zachowaniu najwyższej jakości i elegancji. Oferta obejmuje dachówki cementowe, płytki dachowe i elewacyjne oraz płytę falistą z włóknocementu. Produkty znajdujące się w ofercie dostępne są z oryginalnymi akcesoriami i elementami montażowymi, umożliwiającymi wykonanie optycznie jednorodnej architektury dachu i elewacji pod względem funkcjonalnym, jaki i estetycznym.

Wszystkie proponowane materiały odznaczają się wysoką jakością i posiadają wymagane przez prawo certyfikaty. Produkty wytwarzane są ze składników pochodzenia naturalnego: piasku, cementu oraz barwników na bazie tlenków żelaza. Dbamy o jakość od podstaw, sięgając po surowce najwyższej klasy. Nowoczesna linia produkcyjna, sprawdzone projekty i stała kontrola jakości sprawiają, że produktom marki EURONIT można zaufać i jest to pewność na długie lata.